Lekár so špecializáciou v odbore Oftalmológia

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
2000€ - 2300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súkromná oftalmologická klinika so zameraním na laserovú refrakčnú chirurgiu a kataraktovú chirurgiu a s bohatou históriou a pôsobením vo viacerých krajinách, hľadá do svojich radov nového mladého kolegu na pozíciu “Lekár-Oftalmológ“.

Vašimi úlohami a zodpovednosťami budú hlavne:
• Komplexná zodpovednosť za riadenie a vykonávanie predoperačných a pooperačných vyšetrení,
• Diagnostika a následná liečba a kontrolné vyšetrenia,
• Stále konzultácie pacientom na osobnej báze ale aj online podpora,
• Zodpovednosť za dokumentáciu a evidenciu pacientov,
• Dohľad nad prístrojovým vybavením ordinácie,
• Asistencia pri vykonávaní operačných zákrokov vrátane laserových operácií,
• Spolupráca aj s ostatnými kolegami v rámci zdravotného zariadenia a iných pobočiek, a to všetko s dôrazom na vysokou kvalitu a profesionalitu služieb.

• Práca v príjemnom, profesionálnom a modernom prostredí,
• Možnosť osobného a odborného rastu - vedeckej práce - klinických štúdií, publikačnej činnosti, chirurgie predného segmentu oka,
• Nadštandardné platové ohodnotenie,
• Práca pre rýchlo sa rozrastajúcu a prospeujúcu súkromnú kliniku,
• Práca v tíme profesionálov.
• Široký rozsah benefitov a bonusov.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Súkromná oftalmologická klinika so zameraním na laserovú refrakčnú chirurgiu a kataraktovú chirurgiu a s bohatou históriou a pôsobením vo viacerých okolitých krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• Vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa, atestácia v príslušnom špecializačnom odbore (veľkou výhodou),
• Prax v refrakčnej chirurgii vítaná,
• Jazykové znalosti: Anglický jazyk - pokročilý,
• Dobré pracovné znalosti v práce s PC a so zameraním na MS OFFICE,
• Vysoká zodpovednosť, spoľahlivosť a hlavne lojalita,
• Dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie,
• Aktívny a pozitívny prístup k práci a proklientská orientácia.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3107489  Dátum zverejnenia: 20.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000€ - 2300€