Šéfkuchár/Kuchár

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Podľa skúseností a zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Priame podieľanie sa na príprave pokrmov Á la carte a tiež aj pokrmov pre všetky pripravované eventy,
• Zodpovedanie za výkon kuchárov na jednotlivých sekciách kuchyne,
• Tvorba resp. podieľanie sa na tvorbe sezónnych jedálnych lístkov a špeciálnych jedálnych lístkov pre eventy,
• Zodpovednosť za objednávanie tovaru a zabezpečenie plynulého chodu kuchyne,
• Zodpovednosť za čistotu a hygienický stav kuchyne,

• Platové podmienky, ktoré by boli pre šéfkuchára a kuchárov zaujímavé a motivujúce,
• Práca pre novú reštauráciu a v nových kuchynských priestoroch o celkovej rozlohe 120m2,
• Prístup k najmodernejšiemu kuchynskému vybaveniu podľa najnovších trendov,
• Možnosť zúčastniť sa na vytvorení vlastného kuchárskeho tímu,
• Podieľanie sa na tvorbe menu Á la carte a takisto na tvorbe špeciálnych eventových menu,
• Priestor pre rozvoj vlastnej kreativity a tvorivosti,
• Spolupráca s managerom reštaurácie, s 20 ročnými skúsenosťami ako šéfkuchár v najlepších reštauráciách na severe Talianska,
• Práca s exotickými surovinami vysokej kvality, od exkluzívnych zahraničných dovozcov,
• Pre potrebu odpočinku a regenerácie bude v priestoroch kaštieľa k dispozícii aj apartmán,
• Management kaštieľa je v prípade záujmu ochotný pomôcť s hľadaním ubytovania priamo v Bernolákove,

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Exkluzívny projekt kaštieľa Theresia Chateau, ktorý sa nachádza v golfovom areáli v Bernolákove, hľadá skúsených kuchárov.
Podľa našej skúsenosti sa držíme motta: „Kuchár si nehľadá reštauráciu v ktorej by chcel pracovať, ale hľadá si reštauráciu pre ktorú by chcel žiť.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár-čašník

• Zodpovedný a svedomitý prístup ku kuchárskemu remeslu,
• Túžba zlepšovať sa, pracovať na sebe a patriť medzi najlepších,
• Skúsenosti s fúziami rôznych svetových kuchýň, s primárnou orientáciou na Mediteránsku,
• Min. 5 ročné pôsobenie na pozícii Kuchár,
• Skúsenosti s prípravou morských rýb a plodov, diviny a jahňacieho mäsa,
• Vynikajúce organizačné schopnosti a prirodzený rešpekt,
• Zmysel pre detail,

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2970634  Dátum zverejnenia: 10.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa skúseností a zručností uchádzača