Projektový Manažér (Interiérový design/ výstavba) (Ref. č.: A413)

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
3000,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Rozvrhnutie časového harmonogramu zhotovenia interiéru a jeho následná kontrola,
- Budgeting a nákladový controlling celého resp. časti celkového projektu,
- Zodpovednosť za funkčnosť a súlad jednotlivých častí celkového návrhu interiéru,
- Tendrovanie a výber dodávateľov na základe stanovených kritérií,
- Komunikácia najmä s vybranými dodávateľmi resp. partnerom pri zhotovení projektu,
- Koordinácia jednotlivých dodávateľov vstupujúcich do procesu,
- Spolupráca s vnútornými oddeleniami spoločnosti (obchod/ technická podpora)
- Kontrola kvality dodanej služby/produktu,
- Zosúladenie projektu so zásadami BOZP, vnútroštátnymi predpismi a legislatívou,

- Motivujúce platové ohodnotenie a rôzne prémie,
- Silný sociálny a tréningový program,
- Mobilný telefón a laptop,
- Reprezentatívne a veľmi komfortné pracovné prostredie,
- Práca pre spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu v danom segmente a prináša inovatívne riešenia pre svojich zákazníkov,
- Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 25 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu v predaji a designe interérov a obchodných priestorov na mieru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Architektúra/ interérový design/ drevospracovanie

Počet rokov praxe

2

- Preferujeme kandidátov s vyštudovanou Drevárskou fakultou TUZVO príp. vyštudovaným interiérovým dizajnom,
- Skúsenosti s riadením projektov v oblasti, zariaďovania vnútorných priestorov (hotely, kancelárie, obchodné priestory)
- Znalosť projektového manažmentu, procesu a legislatívnych predpisov pri realizácií výstavby interiéru,
- Skúsenosti s projektovým riadením a tvorbou projektu,
- Obchodný duch a schopnosť jednať s klientom,
- Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni,
- Cit pre dizajn a vysoká miera kreativity.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AspenStaff, s.r.o.
Klariská 7
811 03 Bratislava-Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Klucho
Tel.: +421 911 944 234
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2827586   Dátum zverejnenia: 25.11.2016