Engineering Project Manager (Ref. č.: A409)

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1600€ - 1900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia všetkých predprípravných aktivít pred nábehom nových výrobných projektov v závode,
• Príprava technických riešení a rozhodnutí ohľadom výrobných procesov, kalkulácie, prepočty a tvorby layoutov,
• Komunikácia zo zákazníkom počas celého projektu - nábeh výroby, nový produkt, technické riešenia, zmena parametrov,
• Objednávky s dodávateľmi materiálov a zariadení so zabezpečením potrebnej kvality a dodržania časového harmonogramu projektu,
• Koordinácia pri výbere a tendrovaní ďalších vhodných dodávateľov,
• Vytváranie analýzy vyrobiteľnosti a Make-or-Buy analýzy,
• Spolupráca s R&D a obchodným oddelením materskej firmy v Nemecku,
• Pravidelné reporty pre nadriadených o stave projektov.

• práca v silnej a stabilnej medzinárodnej strojárskej spoločnosti,
• možnosť profesijného rozvoja a rastu,
• príjemné a moderné pracovné prostredie,
• možnosť denno-denného využívania cudzých jazykov,
• neustále nové vzdelávanie a školenia,
• silné zázemie a podpora materskej spoločnosti.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Globálna strojárska výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, technické

- Minimálne 1-3 ročné pracovné skúsenosti v oblasti strojárskych technológií,
- Skúsenosti s koordináciou projektov vo výrobe,
- Angličtina na plynulej úrovni je požiadavkou. Nemecký jazyk, veľkou výhodou,
- Dôležité: znalosť čítania (strojárskych) technických výkresov,
- Znalosť práce s Autocad, Catia alebo Inventor – veľkou výhodou,
- Výborná znalosť práce s MS Office,
- Dobrá schopnosť správne porozumieť požiadavkám a potrebám klienta,
- Výborný prehľad v danej oblasti a technické myslenie,
- Schopnosť riešiť problémy samostatne a proaktívne,
- Výborné komunikačné schopnosti.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AspenStaff, s.r.o.
Klariská 7
811 03 Bratislava-Staré Mesto
ID: 2802730   Dátum zverejnenia: 8.11.2016