Pricing Manager

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1200-1800,- EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava cenových kalkulácií pre krajiny CEE na základe sledovania konkurencie, marže, predaja, atď.
- Komunikácia s obchodnými oddeleniami v krajinách CEE (SVK,HUN,CZE,SLO,ROM) ohľadom cenotvorby,
- Podpora vrcholového manažmentu vypracovávaním cenových analýz a analýz produktových mixov,
- Analýza volatilných vstupných dát a následné prispôsobovanie všetkým prijatým zmenám,
- Práca v programe SAP,
- Spolupráca s manažmentom v SR a counter partnerom v Nemecku,
- V prípade absolventa bude v úvode prebiehať školiaci proces,

- Motivujúce platové podmienky,
- Možnosť kontinuálneho vzdelávania,
- Komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti veľkoobchodu s pneumatikami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosť s cenotvorbou v rámci veľkoobchodu prípadne z nákupu,
- Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni, NJ výhodou,
- Vedieť analyzovať a vyhodnocovať informácie z rozličných relevantných zdrojov,
- Ovládanie MS Excel na pokročilej úrovni,
- Schopnosť pracovať samostatne,
- V prípade absolventov vieme ponúknuť personalizovaný program zaškolenia a priestor pre kariérny rast.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2756021  Dátum zverejnenia: 6.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200-1800,- EUR + bonusy