Senior key account manager (logistika) (Ref. č.: MK32362)

AspenStaff s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
2300-2600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie vzťahov a starostlivosť o kľučových zákazníkov na báze osobných stretnutí,
- tvorba podkladov pre zmluvné dohody, prevedenie klienta celým procesom a následná kontrola plnenia,
- aktívne vyhľadávanie trhových príležitostí,
- tvorba a implementácia nových riešení v oblasti riadenia procesu,
- nastavenie plánov v krátkodobom aj dlhodobom časovom horizonte,
- týždenné, mesačné, kvartálne reporty nadriadenému,
- raz týždenne porada na centrále v BA,
- pôsobnosť na celom území SR

- služobné auto aj na súkromné účely,
- mobilný telefón a notebook,
- školiaci a vzdelávací program,
- dovolenka nad rámec zákonného minima,
- kvartálne odmeny pri úspešnom plnení plánu,
- základný fixný plat 2300-2600,- + variabilná zložka.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poskytovania prepravných balíkových služieb.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti z oblasti obchodu a starostlivosti o kľúčových zákazníkov v korporátnej sfére,
- skúsenosti z oblasti logistiky výhodou,
- aktívny prístup a obchodné zmýšlanie,
- orientácia na plnenie stanovených cieľov,
- výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti,

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AspenStaff, s.r.o.
Klariská 7
811 03 Bratislava-Staré Mesto