Atestovaný Lekár – Anesteziológ, Viedeň

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
8000 - 10000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Profesionálna anesteziologická starostlivosť o pacienta,
- Pooperačná starostlivosť na izbe a na jednostke intenzívnej starostlivosti,
- Čiastková alebo celková anestéza,
- Predanestetické ambulantné vyšetrenie,
- Pravidelná komunikácia s pacientmi nemocnice,
- Na oddelení sú vždy dvaja anesteziológovia. Jeden na anestézii a druhý na intenzívke,
- Príprava a aktualizácia lekárskych materiálov.

• zázemie špičkovej kliniky európskeho mena,
• nadštandardné platové ohodnotenie, ktoré sa v čistom pohybuje od 5000€-6000€.
• flexibilný pracovný úväzok,
• garantovaný 13. a 14. plat,
• pri prvom nástupe do práce ste pridelený jednému mentorovi, ktorý sa o Vás stará. Plus dostanete pozvanie na „Úvodný deň práce“ kde Vám vedenie poukazuje nemocnicu a zoznámi sa s Vami a Vás s víziami nemocnice,
• priestor pre sebarealizáciu a voľnočasové aktivity priamo na pracovisku,
• sociálne benefity pre členov rodiny,
• možný príspevok na dochádzanie do práce ak by ste pracoval len na skrátený prac. úväzok až do 300 €/mes,
• nočné smeny len 3-4 dni v mesiaci.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV a motivačný list v slovenskom a nemeckom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Naším klientom je prestížne, moderné neštátne zdravotnícke zariadenie, ktoré sa vyznačuje svojou orientáciou na pacienta, vysokým liečebným a ošetrovateľským štandardom a priateľskou atmosférou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekár, anesteziológ

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Silná orientácia na pacienta a sociálne cítenie,
- Vysokoškolské vzdelanie a atestácia v odbore anesteziológia,
- Vyžaduje sa znalosť nemeckého jazyka (úroveň min. B2),
- Skúsenosť v práci s pacientom na dennej báze,
- Zodpovednosť, samostatnosť a iniciatíva,
- Zaujímaví sú pre nás aj lekári, ktorí sú tesne pred atestáciou v odbore anesteziológia.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2542294  Dátum zverejnenia: 2.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8000 - 10000 Eur