Contract and Risk Analyst

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka so seniorskými skúsenosťami na pozíciu Contract and Risk Analyst. Náplňou práce je:

- finančná analýza klienta vykonávaná podľa účtovných výkazov,
- riadenie úverového rizika klienta,
- ohodnocovanie bonity klientov a externých partnerov,
- pokrytie schvaľovacieho procesu výberu nových klientov, prípadná blokácia spolupráce,
- vyhodnocovanie čistého rizika a prevencia rizika potenciálnych partnerov,
- samotná komunikácia s externými spoločnosťami,
- vykonávanie výpočtov a prepočtov lízingových zmlúv,
- vedieť sa vysporiadať s ukončovaním zmlúv,
- príprava reportov nadriadenému,
- zodpovednosť za dôverné informácie (dáta zákazníkov/dodávateľov, podmienky, čísla bankových účtov, atď.).

- vysoké platové ohodnotenie (seniorská pozícia),
- 5 dní dovolenky navyše,
- kurzy anglického jazyka,
- doplnkový dôchodkový systém,
- ovocné dni,
- teambuildingy,
- individuálny tréningový program.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štrukturované CV v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 428/2002 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa operatívnym leasingom automobilov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bankovníctvo, ekonómia, účtovníctvo, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- minimálne 3-4 ročná prax na podobnej pozícii pre lízingovú spoločnosť je veľkou výhodou avšak nie podmienkou,
- potrebná znalosť ohodnocovania rizika klientov,
- znalosť a dobrý prehľad v účtovníctve (súvahy, účtovné výkazy spoločností),
- vedieť vyhodnotiť bonitu klientov,
- anglický jazyk na plynulej úrovni,
- pokročilá úroveň práce s MS Office, najmä program Excel,
- analytické myslenie,
-flexibilita a chuť pracovať v mladom kolektíve a dobrom tíme spolupracovníkov.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2334040  Dátum zverejnenia: 19.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou