Sales Representative

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavanie obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi a získavanie nových klientov
- Samostatné plánovanie a organizovanie stretnutí a spolu súvisiacich aktivít na dennej báze,
- Rekognoskovanie, analýza trhu s existujúcimi a konečnými predajcami,
- Prezentácia produktových materiálov a predkladanie cenových ponúk klientom,
- Kontinuálne informovanie manažmentu o vykonaných a zaznamenaných aktivitách, reportovanie ( denná báza telefonických reportov), týždenné plánovanie a podávanie informácii ohľadne mesačných a ročných trhových analýzach,
- Monitorovanie a identifikovanie konkurencie,
- Merchandising,
- Podávanie návrhov na produktové zmeny,
- Odstraňovanie opakujúcich sa sťažností zákazníkov investigatívnym riešením problému,
- Zúčastňovanie sa profesionálnych technických workshop-ov,
- Zaznamenávanie údajov z predaja,
- Participácia na ad-hoc úlohách.

- Príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu v odvetví s ručným el. náradím,
- Motivujúce platové ohodnotenie,
- Široký balík sociálnych výhod,
- Príležitosť profesionálneho rozvoja prostredníctvom medzinárodných tréningov.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štrukturované CV v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 428/2002 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa designom, výrobou a marketingom elektrického ručného naradia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj, elektrické náradie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 ročná predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícií,
- Excelentné komunikačné schopnosti,
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
- Predchádzajúca skúsenosť z prostredia B2B veľkou výhodou,
- Spôsobilosť zvládať komplexnosť úloh a multi-tasking,
- Ochota intenzívne cestovať v rámci krajiny (70%),
- Veľká preferencia na kandidáta so znalosťou trhu s elektrickým ručným náradím,
- Trvalý pobyt v mestách – Banská Bystrica, Košice, Poprad, Prešov je veľkou výhodou, ale nie podmienkou,
- Silné vyjednávacie zručnosti,
- Výborná práca s MS Office,
- Vodičský preukaz skupiny ,,B“ podmienkou,
- Osobná flexibilita spojená s pravidelnými obchodnými cestami.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2230496  Dátum zverejnenia: 20.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1300 EUR/mesiac