Obchodný riaditeľ pobočky- Logistika a Doprava

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2200 - 2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za vedenie a fungovanie celej pobočky logistickej spoločnosti,
- Stanovovanie cieľov pre jednotlivé firemné oddelenia a kontrola ich realizácie,
- Starostlivosť o predajné aktivity na trhu, proaktívne vyhľadávanie klientov a ich akvizícia,
- Pravidelný kontakt so zákazníkmi, účasť na obchodných stretnutiach,
- Podpora pri organizácii prieskumov v oblasti predaja,
- Plánovanie a príprava ročného budgetu,
- Koordinácia, rozvoj a hodnotenie výkonu zamestnancov spoločnosti,
- Spoľupodielanie sa na vyhodnocovaní rizík a podpora pri ich riešení.
- Spolupráca s ostatnými Vedúcimi pobočiek, Produktovými, Finančnými a Predajnými manažérmi celej spoločnosti.

- Dlhodobá práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
- Motivujúce platové ohodnotenie,
- 13ty plat,
- Služobné auto aj na súkromné účely,
- Mobilný telefón, laptop.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
5
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť, ktorá je popredným poskytovateľom dopravných a logistických služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika, Doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Niekoľkoročná prax v oblasti dopravných a zasielateľských služieb,
- Úplné stredoškolské, resp. Vysokoškolské vzdelanie,
- Aktívna znalosť anglického jazyka,
- Užívateľská znalosť MS Office,
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- Skúsenosti s riadením ľudí,
- Schopnosť a ochota proaktívne vyhľadávať nových klientov,
- Znalosť regiónu a jeho trhu,
- Samostatnosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2019713  Dátum zverejnenia: 19.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200 - 2500 EUR/mesiac