Asistent Lekára na Internom oddelení - Nemecko

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca lekára v odbore vnútorné lekárstvo v nemeckom zdravotníckom zariadení
• Realizáciu úkonov v súvislosti s výkonom práce Interného lekára pre poskytovanie liečby pacientom, predovšetkým:
• Vykonávanie vyšetrení a preventívnych prehliadok pacientov
• Predpisovanie liekov a poskytovanie rád a odporúčaní
• Vykonávanie preventívnych prehliadok a vyhodnocovanie zdravotného stavu pacientov
• Monitorovanie a kontrola chronicky chorých pacientov
• Realizácia príslušnej liečby a rehabilitácií
• Konzultácie s pacientmi ohľadom ich zdravotného stavu
• Vedenie zdravotných záznamov
• Spolupráca s odbornými lekármi

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.
• samostatný výkon práce Interného lekára, v prípade absolventa dohľad nad realizáciou úkonov skúseným lekárom v rámci ordinácie
• garantovaná dlhodobá spolupráca
• moderné a špičkové vybavenie ordinácie
• možnosť pravidelného zvyšovania kvalifikácie
• zabezpečenie adaptačného procesu ako aj pomoc v celkovej adaptácii v novom regióne (občianska vybavenosť, úrady).

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom a nemeckom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Štátna nemocnica v Bavorskej oblasti s dohodobým skúsenosťami, pôsobením a dobrým zázemím v danej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
• Dosiahnuté VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore lekár s príslušnou atestáciou, prípadne špecializáciou v odbore Interný lekár (VÝHODOU)
• Nemecký jazyk – aktívne (certifikát B2)
• Možnosť uplatnenia sa lekára v príprave na atestáciu
• Profesionálny prístup k pacientom a k riešeniu problémov
• Bezúhonnosť, samostatnosť, lojalita
• Príjemné a profesionálne vystupovanie

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1947301  Dátum zverejnenia: 3.12.2014