Projektový manažér

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia všetkých aktivít pri nábehu nových projektov v závode vrátane projektového controllingu,
- Príprava technických rozhodnutí ohľadom výrobných zariadení, pracovných procesov, cenovej kalkulácie a tvorby layoutov,
- Komunikácia zo zákazníkom počas celého projektu,
- Jednanie a objednávky s dodávateľmi materiálov a zariadení na zabezpečenie potrebnej kvality a dodržania časového plánu projektu,
- Vytváranie analýzy vyrobiteľnosti a Make-or-Buy analýze,
- Spolupráca s R&D a predajom v Nemecku pri realizácií projektov,
- Pravidelný report nadriadených o stave projektu.

- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Prostredie silnej medzinárodnej spoločnosti
- Mladý dynamický kolektív
- Firemné akcie
- Ponúkame priestor pre sebarealizáciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná výrobná strojárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti strojárstva, prípadne podobného technického smeru.
- Angličtina alebo Nemčina na plynulej úrovni.
- Dôležité: znalosť čítania strojárskych technických výkresov.
- Výborná znalosť MS Office a základy Autocad, Catia alebo Inventor.
- Výborná schopnosť analyzovať požiadavky a potreby klienta.
- Minimálne ročné pracovné skúsenosti v oblasti strojárskych technológií a skúsenosti s koordináciou projektov vo výrobe.
- Výborný prehľad v danej oblasti a technické myslenie.
- Schopnosť riešiť problémy samostatne a asertívne.
- Výborné komunikačné schopnosti.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1928926  Dátum zverejnenia: 14.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 1100 EUR/mesiac