Internal Sales Specialist

AspenStaff s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie zákazníckeho servisu na základe priorít a harmonogramu Account Managera,
- Plánovanie stretnutí Account managera s klientmi a zástupcami spoločností a jeho podpora v ich príprave,
- Komunikácia so zákazníkmi na základe termínov uvedených v account pláne,
- Pôsobiť ako kontaktná osoba pre vyhradenú skupinu klientov, udržiavanie kontaktov s existujúcimi klientmi,
- Odporúčať a viesť zákazníkov na fleet management na prevádzkovom stupni,
- Príprava cenových ponúk,
- Monitoring priebehu obchodných aktivít a poskytovanie spätnej väzby,
- Spolupráca s prevádzkovým a finančným oddelením,
- Sledovanie aktívnych obchodných operácií, ich dátumu splatnosti a riadenie zmlúv s vypršanou splatnosťou,
- Spracovanie informácií o zákazníkoch a aktívne využívanie CRM systému,
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a aj hrozieb na trhu,
- Pomer akvizičná činnosť : account management je 30 : 70.

Práca v úspešnej a stabilnej spoločnosti,
- Kurzy anglického jazyka,
- Individuálny tréningový program,
- 5 dní dovolenky navyše,
- Úrazové poistenie,
- Tretí dôchodkový pilier,
- Teambuilding 4 x ročne,
- Ovocné dni.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti operatívneho leasingu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania,
- Znalosť leasingu a automobilového priemyslu výhodou,
- Aktívna znalosť anglického jazyka – MUST,
- Administratívne skúsenosti s MS Office,
- Silná orientácia na zákazníka,
- Komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie,
- Schopnosť plánovať, výborný time management,
- Samostatný človek, ktorý má chuť sa ďalej rozvíjať a je časovo flexibilný,
- Schopnosť presvedčiť zákazníka, “zmysel” pre biznis.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1892225  Dátum zverejnenia: 8.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou