Regionálny obchodný zástupca

ASONIUM s.r.o.

Martunská 46, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.200,-Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, špičkového výrobcu drevo-montovaných stavieb – združenie výrobcu a realizačných firiem, hľadáme šikovných ľudí, ktorí sa vedia orientovať v obchode a medzi ľuďmi. Ľudí ktorí chcú prácu, ktorá im ponúka možnosť uplatniť nielen svoje vedomosti, ale aj obchodný talent. Pokiaľ Vám každodenná komunikácia s ľuďmi nerobí problém, ste flexibilný a máte ambície dosiahnuť niečo viac a realizovať svoje sny, máte možnosť stať sa úspešným regionálnym zástupcom našej spoločnosti.

Chcete pracovať v segmente, ktorý zaznamenáva každý rok rast? Chcete pracovať pre technologického lídra na trhu? Chcete pomáhať svojim klientom realizovať ich sny o bývaní?

Hľadáme regionálnych obchodných zástupcov v segmente drevo-montovaných stavieb.

- akvizície nových klientov v regióne
-vybudovanie vlastnej predajnej (regionálnej/lokálnej) siete
- aktívna participácia na príprave a následná realizácia marketingových a obchodných kampaní zacielených na predaj našich produktov
-zodpovednosť za predajné výsledky zvereného regiónu
- udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi spoločnosti
- vypracovávanie reportov predaja
- plnenie obchodných plánov

- práca v stabilnej a dynamicky rastúcej spoločnosti
- práca s najlepšou technológiou na trhu – technologický líder
- nadštandardné motivačné platobné ohodnotenie
- benefity

Požiadavky:
Komunikatívna a dynamická osobnosť
Chuť robiť viac a viac zarábať
Bežná práca s počítačom
Minimálne SŠ vzdelanie
Vodičský preukaz sk. B
Skúsenosti v oblasti stavebníctva výhodou
Vlastný počítač a pripojenie na Internet

Uchádzači môžu zasielať svoje CV v slovenskom jazyku. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí postúpia do ďalšieho kola výberového konania.

Združenie nášho klienta je nadnárodným združením viacerých právnických osôb, pôsobiacich na stavebnom trhu už viac ako 15 rokov. Venujeme sa výrobe drevo-montovaných stavieb a ich častí a realizácii stavieb. V stavebnej technológii ponúkame našim klientom to najlepšie, čo je možné aktuálne na trhu ponúknuť.
Ambícia spoločnosti zvyšovať svoj podiel na slovenskom trhu v silnej konkurencii dáva aj Vám príležitosť zapojiť sa do nášho mladého dynamického tímu a realizovať svoj potenciál.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3071536  Dátum zverejnenia: 20.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1.200,-Eur