Konzultant pre legislatívu

Asociácia spoločensky zodpovedných firiem na Slovensku a. s.

Miesto práce
Jilemnického 96, Revúca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2024
600 - 1 200 EUR/mesiacmožná provízia až do 100% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novovzniknutá kancelária spoločnosti Asociácia spoločensky zodpovedných firiem na Slovensku a.s. hľadá šikovného ambiciózneho človeka na pozíciu "Konzultant pre legislatívu".

  • Jeho náplňou práce je sledovanie legislatívneho prostredia a príprava odbornej dokumentácie na základe platnej legislatívy.
  • Konzultant pre legislatívu vypracováva odborné stanoviská a analýzy v oblasti legislatívy a súčasne ich pravidelne aktualizuje a upravuje.
  • Konzultant pre legislatívu má na starosti aj spracovávanie materiálov pre zastupiteľské orgány a účasť na rokovaniach s nimi.
  • Spolupracuje s inými oddeleniami vo firme a poskytuje im odborné rady a konzultácie v oblasti legislatívy.

Typický deň na tejto pozícii zahŕňa aktívne kontaktovanie potenciálnych zákazníkov v kombinácii s komunikáciou s existujúcimi zákazníkmi, účasť na rokovaniach a spoluprácu s inými oddeleniami vo firme.

Pracovná doba pre konzultanta pre legislatívu je zvyčajne 6 hodín denne, 5 dní v týždni. Niektoré projekty ale môžu vyžadovať aj prácu mimo pracovného času.

  • Získaj príležitosť pracovať novootvorenú kanceláriu v Revúcej
  • Máš možnosť pracovať s najnovšími legislatívnymi zmenami a byť krok pred ostatnými.
  • Okrem základnej mzdy ti ponúkame rôzne bonusy a motivačné programy.
  • Naša firma dbá na tvoj rozvoj a ponúka ti možnosť účasti na školeniach a konferenciách.
  • Máš možnosť pracovať v príjemnom kolektíve skúsených profesionálov.
  • Okrem práce sa môžeš zapojiť aj do firemných aktivít a eventov, ktoré ti umožnia spoznať nových ľudí a užiť si voľný čas.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Dokážeš jasne a presvedčivo prezentovať svoje názory?
  • Máš vynikajúce organizačné a koordinačné schopnosti?
  • Si zameraný/á na výsledok a máš rád/rada dokončenú prácu?
  • Chceš byť pri zrode nového projektu?

Keď je tvoja odpoveď na naše otázky ÁNO, tak neváhaj a pošli nám životopis s motivačným listom a my sa ti ozveme

Asociácia spoločensky zodpovedných firiem na Slovensku . ASZF SR je združením firiem a organizácií, ktoré sa zaväzujú dodržiavať princípy legálneho podnikania na Slovensku. Našim cieľom je podporovať etické a zodpovedné podnikanie, ktoré sa zameriava nielen na ekonomické výsledky, ale aj na ochranu životného prostredia, zdravia zamestnancov a legálne podnikanie na Slovensku.

Právne poradenstvo a konzultácie v oblasti podnikania
Sprostredkovanie kontaktov a spolupráca s inými spoločensky zodpovednými firmami
Poskytovanie informácií o aktuálnych legislatívnych a ekonomických trendoch
Organizovanie vzdelávacích podujatí a workshopov o spoločenskej zodpovednosti podnikania
Príprava podnikateľských subjektov na povinné nefinančné reportovanie ESG

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4818267  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac