Nákupca komodít

Askoll Slovakia s.r.o.

Potvorice 331, 916 25 Potvorice, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje dojednanie obchodných podmienok a zmlúv s dodávateľmi (nastavenie obchodných podmienok, pravidiel zásobovania, cien, frekvencia dodávok, platobné a dodacie podmienky, výrobné kapacity a ich aktualizácia)
- zabezpečuje cenové ponuky a objednáva priamy materiál, operatívne rieši problémy súvisiace s dodávkami materiálu
- rieši cenové rozdiely (systém voči faktúram),zabezpečuje následné opatrenia
- pripravuje analýzy a hodnotenia nákupu komodít a dodávateľvov, v prípade potreby navrhuje nápravné opatrenia
- spolupracuje na prieskume trhu u pridelených komodít

- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- pravidelné prehodnocovanie miezd
- možnosť odborne sa rozvíjať
- kvalitné závodné stravovanie /zamestnávateľ prispieva nad rámec zákona
- široká škála zamestnaneckých benefitov - firemná chata v Zázrivej, detský tábor, výlety, lyžovačky, vianočný večierok, podpora športových aktivít, oceňovanie životných a pracovných jubileí, finančné oceňovanie darcov krvi a veľa iného...

Svoj životopis zašlite na kontaktnú mailovú adresu. Nezabudnite prosím pripojiť telefónne číslo. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor. Z kapacitných dôvodov budeme odpovedať iba vybraným uchádzačom. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.6.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo obchodné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie technického alebo obchodného zamerania
- 2 roky praxe v oblasti nákupu
- výborné komunikačné a obchodné zručnosti , dobré vyjednávacie schopnosti
- skúsenosti s nákupom priameho výrobného materiálu podľa výkresovej dokumentácie
- dobrá skúsenosť s vedením obchodných rokovaní
- makroekonomické a mikroekonomické znalosti
- Anglický jazyk aktívne, Taliansky jazyk je výhodou
- dôslednosť, zvládanie záťažových situácií, komunikatívnosť, zodpovednosť, reprezentatívne vystupovanie

Spoločnosť Askoll bola založená v roku 1978 v talianskom meste Vicenza. Táto spoločnosť je svetovým lídrom vo vývoji, návrhu a výrobe čerpadiel a elektromotorov, ktoré nachádzajú uplatnenie v mnohých domácich elektrospotrebičoch, najmä v práčkach, sušičkách a umývačkách riadu, okrem toho v oblasti akvaristiky a prietokových ohrievačov.
Dnes je skupina tvorená 10 spoločnosťami, strategicky rozmiestnenými po celom svete, v ktorých pracuje viac ako 2000 zamestnancov, dosahuje ročný obrat 370 milionov Eur.
Spoločnosť má výrobné závody v Taliansku, na Slovensku, v Rumunsku, Brazílii, Číne, Mexiku, a obchodné zastúpenia v Spojených štátoch amerických a v Južnej Kórei.
Materská spoločnosť sa rozhodla investovať viac ako 8 mil. Eur do stavby nového výrobného závodu, v ktorom sú zmodernizované výrobné linky a vyrábané nové typy elektromotorov - nový výrobný závod je vybudovaný v Potvoriciach na ploche viac ako 15 000 m² a zamestnáva cca 400 zamestnancov. Askoll Slovakia s.r.o. vyrába elektromotory pre významných výrobcov bielej techniky, napr.Whirlpool, Indesit, Candy, Brandt France Gorenje, ktoré sú určené prevažne pre európsky trh.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Askoll Slovakia, s.r.o.
Potvorice 331
916 25 Potvorice
http://www.askoll.com, www.praca-askoll.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Naďa Okrucká
Tel.: 032/7771078
E-mail: poslať životopis
ID: 2372197   Dátum zverejnenia: 12.5.2017