Pracovník výroby elektromotorov

Askoll Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Potvorice 331, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
informácie pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke pri montáži elektromotorov

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej zahraničnej spoločnosti
- pravidelné platové prehodnotenie, ktoré bude rásť v závislosti od Vašich schopností a pracovných výsledkov
- kvalitné závodné stravovanie
- bezplatná firemná doprava
- široká škála zamestnaneckých výhod (napr.firemná chata, detský letný tábor, výlety, vianočný večierok, family day, podpora športových aktivít...)

Svoje žiadosti a životopisy posielajte na adresu kontaktnej osoby. K žiadosti nezabudnite pripojiť telefónne číslo. Vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovedať iba pozvaným uchádzačom. V žiadosti ďalej uveďte súhlas so spracovaním a evidovaním osobných údajov vo firemnej personálnej databáze.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť, flexibilita
- zdravotná spôsobilosť na prácu v trojzmennej prevádzke

Spoločnosť Askoll bola založená v roku 1978 v talianskom meste Vicenza. Táto spoločnosť je svetovým lídrom vo vývoji, návrhu a výrobe čerpadiel a elektromotorov, ktoré nachádzajú uplatnenie v mnohých domácich elektrospotrebičoch, najmä v práčkach, sušičkách a umývačkách riadu, okrem toho v oblasti akvaristiky a prietokových ohrievačov.
Dnes je skupina tvorená 9 spoločnosťami, strategicky rozmiestnenými po celom svete, v ktorých pracuje viac ako 1700 zamestnancov, dosahuje ročný obrat 200 milionov Eur.
Spoločnosť má výrobné závody v Taliansku, na Slovensku, v Rumunsku, Brazílii, Číne, Mexiku, a obchodné zastúpenia v Spojených štátoch amerických a v Južnej Kórei.
Materská spoločnosť sa rozhodla investovať viac ako 8 mil. Eur do stavby nového výrobného závodu, v ktorom sú zmodernizované výrobné linky a vyrábané nové typy elektromotorov - nový výrobný závod je vybudovaný v Potvoriciach na ploche viac ako 15 000 m² a zamestnáva cca 200 zamestnancov. Askoll Slovakia s.r.o. vyrába elektromotory pre významných výrobcov bielej techniky, napr. Whirlpool, Indesit, Candy, Brandt France Gorenje, ktoré sú určené prevažne pre európsky trh.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2238706  Dátum zverejnenia: 28.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: informácie pri osobnom pohovore