Zmenový majster

Askoll Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Potvorice 331, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinuje prácu a využitie pracovníkov na zverenej dielni
- schvaľuje a prideľuje dovolenku, pracovné voľno, prácu nadčas, odmeny, motivuje
- riadi zmeny výrobného plánu a zabezpečuje výrobu produktov tak, aby spĺňali požiadavky zákazníkov z pohľadu množstva, produktivity a kvality

- stabilné zamestnanie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- pravidelné platové prehodnotenie
- kvalitné závodné stravovanie
- bezplatnú firemnú dopravu
- širokú škálu zamestnaneckých výhod (firemná chata, detský tábor, výlety, vianočný večierok, podpora športových aktivít...)

Štrukturovaný životopis s telefónnym číslom prosím zašlite na adresu spoločnosti, alebo mailovú adresu kontaktnej osoby. Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik/strojár

Počet rokov praxe

5

- úplné stredoškolské vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho zamerania
- pracovná skúsenosť na pozícii majster alebo inej riadiacej pozícii
- práca s PC
- zdravotnú spôsobilosť na prácu v trojzmennej prevádzke
- organizačné schopnosti, zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť

Spoločnosť Askoll bola založená v roku 1978 v talianskom meste Vicenza. Táto spoločnosť je svetovým lídrom vo vývoji, návrhu a výrobe čerpadiel a elektromotorov, ktoré nachádzajú uplatnenie v mnohých domácich elektrospotrebičoch, najmä v práčkach, sušičkách a umývačkách riadu, okrem toho v oblasti akvaristiky a prietokových ohrievačov.
Dnes je skupina tvorená 9 spoločnosťami, strategicky rozmiestnenými po celom svete, v ktorých pracuje viac ako 1700 zamestnancov, dosahuje ročný obrat 200 milionov Eur.
Spoločnosť má výrobné závody v Taliansku, na Slovensku, v Rumunsku, Brazílii, Číne, Mexiku, a obchodné zastúpenia v Spojených štátoch amerických a v Južnej Kórei.
Materská spoločnosť sa rozhodla investovať viac ako 8 mil. Eur do stavby nového výrobného závodu, v ktorom sú zmodernizované výrobné linky a vyrábané nové typy elektromotorov - nový výrobný závod je vybudovaný v Potvoriciach na ploche viac ako 15 000 m² a zamestnáva cca 200 zamestnancov. Askoll Slovakia s.r.o. vyrába elektromotory pre významných výrobcov bielej techniky, napr. Whirlpool, Indesit, Candy, Brandt France Gorenje, ktoré sú určené prevažne pre európsky trh.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1990252  Dátum zverejnenia: 23.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie na osobnom stretnutí