Skladník Asko-Nábytok Bratislava

ASKO - NÁBYTOK, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SKLADNÍK – ASKO NÁBYTOK Bratislava

POPIS POZICE:
  • podílí se na fyzických operacích spojených s naskladněním a vyskladněním zboží
  • zodpovídá za fyzický příjem a výdej zboží
  • kontroluje zboží při naskladnění
  • zodpovídá za uložení a inventuru zboží na určeném místě

Zamestnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení a seriózní jednání

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis zasílejte na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

POŽADUJEME:
  • min. základní vzdělání
  • praxi na obdobné pozici alespoň 0,5 roku
  • průkaz na řízení VZV výhodou
  • zodpovědnost, samostatnost,
  • fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

ASKO NÁBYTOK spol. s.r.o, je spoločnosť s dlhou tradíciou na trhu s nábytkom ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Od roku 2011 je ASKO súčasťou nemeckej podnikateľskej skupiny PORTA.
S našimi 22 pobočkami patríme dnes k najlepším a najúspešnejším predajcom nábytku ako na Slovensku, tak aj v Českej republike. Naša firemná filozofia sa od začiatku opiera o spoľahlivosť, angažovanosť a čestnosť vo vzťahu ako k našim zákazníkom, tak aj k našim zamestnancom a dodávateľom. Tento koncept je základným kameňom nášho úspechu.
ASKO - to je priateľské poradenstvo, najlepší servis, obrovský výber, skutočné cenové výhody ale predovšetkým osobná blízkosť k zákazníkovi.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: STORE MANAŽER BRATISLAVA
E-mail: poslať životopis
ID: 965405  Dátum zverejnenia: 12.10.2014