Účtovník

Ascon Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova 1, 921 01 Piešťany, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie a spracovanie podvojného a jednoduchého účtovníctva viacerých spoločností
- spracovanie miezd
- tvorby opravných položiek, účtovanie o odloženej dane
- DPH mesačná, štvrťročná (prepočet koeficientom)
- príprava podkladov a spracovanie účtovnej závierky, finančných výkazov a daňových priznaní
- tvorba finančných mesačných reportov a štatistík
- inventarizácia
- komunikácia s externými subjektami

- zázemie v stabilenj firme
- prémiové ohodnotenie podľa schopnosí a pracovného úsilia
- flexibilná pracovná doba
- príjemné pracovné prostredie
- mladý kolektív
- ponúkame Vam príležitosť nájsť svôj potenciál a možnosť ho ďalej rozvíjať

Náplň práce spočíva vo vedení účtovníctva a spracovanie miezd viacerým firmám - právnickym osobám. Vyžadujeme prax v odbore účtovníctvo minimálne 5 rokov. Kontaktujeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienku praxe. Výhodou je prax v účtovnej firme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
ALFA - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

5

- znalosť podvojného a mzdového účtovníctva podmienkou
- skúsenosť s kompletným spracovaním účtovníctva až po prípravu daňového priznania podmienkou
- prehľad v daniach
- analytické myslenie
- orientácia na detail
- samostatnosť

Spoločnosť sa zaoberá vedením podvojného a jednoduchého účtovníctva, spracovaním miezd a ekonomickým a daňovým poradenstvom.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty . V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Zaslaním žiadosti nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov v internej personálnej databáze.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2171979  Dátum zverejnenia: 7.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou