Práce ve výrobě + hrazené ubytování (18 000 Kč - 24 000 Kč) Nástup ihned!!!

Ascari s.r.o.

Legerova 24, 28002, Kolín III, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
říjen 2014
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na montážních linkách (svařovna, lakovna, finální montáž)
- zodpovědnost za plynulost výrobních procesů
- dodržování technologických postupů
- zajišťování údržby výrobního zařízení
- práce s nejmodernějšími výrobními technologiemi
- proškolení a zaučení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost dlouhodobého zaměstnání ve stabilní a prosperující výrobní společnosti
- zajištění vhodného ubytování + příspěvek na ubytování (1500 Kč měsíčně)

Základní NÁSTUPNÍ mzda 1. až 3. měsíc 18 000 Kč
mzda od 4. měsíce 20 570 Kč

K TOMU NAVÍC:
+ příplatek za práci v noci min. 15 Kč/hod
+ příplatek za práci přesčas 25%
+ příplatek za práci v sobotu či neděli min. 12 Kč/hod.
+ příplatek za práci ve svátek 100% + 800 Kč/směnu
+ odměna za mimořádnou směnu 600 Kč/směnu + zákonné příplatky
+ výkonnostní a docházkové bonusy až 3 000 Kč/měsíčně
+ příspěvek na údržbu pracovního oděvu
+ příspěvek na stravné cca 30 Kč/den
+ zajištění vstupní lékařské prohlídky - ZDARMA

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o vysoce postaveného klienta, který již několik let působí v automobilovém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru výhodou
- praxe výhodou
- ochota pracovat přesčas
- velmi dobrá fyzická kondice
- přijetí práce mimo své bydliště
- schopnost pracovat v týmu
- vysoké pracovní nasazení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1883566  Dátum zverejnenia: 30.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 24000 Kč/měsíc