Operátor/dělník ve výrobě - mzda 25 000 Kč - vhodná pro muže i pro ženy

Ascari s.r.o.

Legerova 24, 28002, Kolín III, Praha, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
od srpna 2014
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc, zajímavé výkonové a docházkové bonusy + firemní bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaši náplní práce bude práce na výrobních linkách v celém automobilovém závodě.
- pracovat denní/noční směny 10 hod. směny a víkendy jsou volné
- pracovat v taktu
- dodržovat postupy dle mistra daného provozního úseku
- pracovat s nejmodernějšími výrobními technologiemi
- samozřejmostí je měsíční proškolení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní NÁSTUPNÍ mzda 1. až 3. měsíc 18 000 Kč
- mzda od 4. měsíce 20 570 Kč
- výkonnostní a docházkové bonusy až 3 000 Kč/měsíčně
- příplatky za směnnost, přesčasy a mimořádné směny budou proplaceny vždy
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravné cca 30 Kč/den
- příspěvek na ubytování 1500,-Kč pro zaměstnance s bydlištěm 50km od závodu

Informace o náboru

Pohovory probíhají denně na naši pobočce v Kolíně. V případě, že Vám vyhovuje zúčastnit se pohovoru na pobočce Ostrava, prosím, volejte kolegyni L.Imreová +420 734 646 961 a domluvte si termín pohovoru.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme vhodné pracovníky pro jednu z nejvýznamnějších automobilových závodů v České republice, který spouští nový typ vozu na trh. Buďte u toho a vybudujte si svou kariéru.
PRÁCE JE NÁROČNÁ, ALE VYDĚLENÉ PENÍZE STOJÍ ZA TO!!!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zručnost, pracovitost
- fyzická zdatnost
- ochota pracovat na směnách
- ochota pracovat v taktu
- práce jako operátor výroby velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá flexibilní česká společnost, která vznikla v roce 2008. Agenturnímu zaměstnávání se stabilně a intenzivně věnujeme od září 2009 a dnes denně zaměstnáváme a pečujeme o téměř 1 500 agenturních zaměstnanců. O naší dynamičnosti svědčí čísla: za více než 5 let jsme zaměstnali více než 30 000 agenturních zaměstnanců. Působíme v lehkém i těžkém průmyslu, elektrotechnice, v dopravě, potravinářství a ve službách.

Chcete být součástí moderního výrobního podniku? S námi Vám to určitě vyjde :)

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1770251  Dátum zverejnenia: 24.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 25000 Kč/měsíc, zajímavé výkonové a docházkové bonusy + firemní bonusy