Data Engineer

ASBIS SK spol. s r.o.

Tuhovská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiac(mzda môže byť dohodnutá aj vyššie ako je uvedené a bude závisieť od odborných znalostí a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho ASBIS IT tímu hľadáme šikovného človeka so skúsenosťami v oblasti vývoja informačných systémov.
Máte skúsenosti s analýzou a riešením technických problémov? Viete pracovať s Python a SQL,...? Orientujete sa v problematike podnikových procesov a baví Vás pracovať s dátami, automatizovať procesy?
Ak ste odpovedali "áno", hľadáme práve Vás.

Vašou náplňou práce ako DATA inžiniera bude:

• Navrhovať, implementovať a spravovať ETL procesy našej spoločnosti pre reportingovú vrstvu
• Monitorovať a udržiavať ETL procesy v orchestračnom nástroji, aby bola zabezpečená spoľahlivosť dát, bezpečnosť a škálovateľnosť
• Optimalizácia a prebudovanie reportov a ETL procesov z Delphi do nového prostredia
• Harmonizovať framework pre interné webové nástroje
• Vyvíjať a udržiavať dokumentáciu a technické špecifikácie pre súvisiace IT systémy a infraštruktúru
• Odporúčať vhodné aktualizácie a upgrade pre súvisiace IT systémy
• Zúčastňovať sa na návrhu a plánovaní nových IT projektov a iniciatív
• Nastavovať a sledovať kľúčové metriky súvisiacich IT systémov a identifikovať potenciálne výkonnostné problémy

• Možnosť pracovať pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
• Prácu v profesionálnom a priateľskom prostredí
• Atraktívne finančné ohodnotenie a príspevky
• 3 dni extra voľno nad rámec zákonnej dovolenky
• Zaujímavé zamestnanecké celofiremné a tímové eventy
• Bezproblémové parkovanie v priestoroch spoločnosti
• Flexibilný home office (možnosť vykonávať prácu aj mimo Bratislavy)
• Príjemné pracovné prostredie
• Množstvo ďalších benefitov (Ovocné pondelky, stravné nad rámec zákona aj počas dovolenky, masáže na pracovisku, príspevok na DDS – 3. pilier, vianočné darčeky podľa výberu aj s prekvapením, vonkajšie cvičisko (street workout) OCTAGO v areáli spoločnosti, finančné príspevky pri osobných a pracovných výročiach, benefitný program formou Cafeterie, MultiSport karta…)

Na termíne nástupu sa určite dohodneme – aj keď pre nás ideálne čím skôr, tým lepšie.

Práca je na plný pracovný úväzok na dobu určitú 1 rok s trojmesačnou skúšobnou dobou.

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis. Svojou reakciou na pracovný inzerát v súlade so všeobecným nariadením o ochrane údajov 2016/679 (ďalej len „GDPR“) vyhlasujem, že som si prečítal(a) a porozumel(a) obsah dokumentu Podmienky ochrany súkromia, ktorý je k dispozícii na https://online.asbis.sk/kariera.htm?style=1/, a týmto beriem na vedomie a súhlasím, že:

(i) moje osobné údaje budú spracovávané spoločnosťou ASBIS SK spol. s r.o., so sídlom Tuhovská 33, 831 06 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 31382541, zapísanou v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka číslo: 7820/B (ďalej len „Prevádzkovateľ“) v plnom súlade s nariadením GDPR a ostatnými platnými právnymi predpismi, a to spôsobom a v rozsahu uvedenom v dokumente Podmienky ochrany súkromia; a

(ii) ak si ako vlastník údajov budem žiadať získať viac informácií o spracovaní svojich osobných údajov, alebo budem si chcieť uplatniť svoje individuálne práva, alebo dovolať svoj súhlas, môžem kontaktovať Prevádzkovateľa buď prostredníctvom kontaktných údajov uvedených v Podmienkach ochrany súkromia, alebo [email protected].“ Udelenie súhlasu je dobrovoľné.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
Python - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

• Vzdelanie a skúsenosti v oblasti informačných technológií
• Znalosť databázových systémov a SQL jazyka
• Praktické skúsenosti s programovaním Python
• Skúsenosti s operačným systémom Linux
• Skúsenosti s Apache Airflow, Docker, Jira, Git výhodou
• Skúsenosti s Object Pascal a vývojovým prostredí Delphi výhodou
• Schopnosť analyzovať a riešiť technické problémy, poskytovať technickú podporu a nájsť kreatívne riešenia
• Schopnosť tímovo pracovať s rôznymi technickými špecialistami (napr. programátormi, sieťovými inžiniermi) a zákazníkmi
• Dobré komunikačné zručnosti

Spoločnosť ASBIS SK je jedným z najväčších distribútorov informačných a komunikačných technológií, produktov a služieb a najväčším IT distribútorom s pridanou hodnotou na Slovensku. Svojim zákazníkom okrem klasickej distribúcie IT produktov ponúka na mieru šité komplexné riešenia.

ASBIS SK distribuuje hotové produkty svetových značiek, ako tablety, smartfóny, notebooky, počítače, servery a sieťové zariadenia, ako aj IT komponenty a komplexné riešenia pre enterprise segment a systémových integrátorov.

Dôležitou súčasťou pôsobenia ASBIS SK je vzdelávanie obchodných partnerov, ich zákazníkov a odbornej verejnosti. Je certifikovaným školiacim a testovacím strediskom významných značiek, ako napríklad IBM, VMware, alebo Checkpoint. Okrem školení a workshopov organizuje významné podujatie Techfest.

Neustálym rozvojom a dopytom po službách spoločnosti sa ASBIS SK postupne rozrástla z deviatich zamestnancov na súčasných vyše 150 profesionálov s niekoľkoročnými skúsenosťami v IT oblasti.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4520713  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac