Personalista

ASAZ, s. r. o.

Miesto práce
Radlinského, Dolný Kubín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a činnosti pre pozíciu Personalista:

- Zodpovedáte za nábor nových zamestnancov do spoločnosti

- Spravujete personálne záležitosti

- Poskytujete podporu zamestnancom v otázkach týkajúcich sa práce a kariéry

- Vytvárate a udržujete vzťahy so zamestnancami a manažmentom

- Zabezpečujete dodržiavanie pracovných zákonov a smerníc spoločnosti

- Prispievate k zlepšovaniu kvality pracovného prostredia a kariérnych príležitostí pre zamestnancov

Typický deň na pozícii Personalista môže vyzerať takto:

- Ranné stretnutie s manažmentom na plánovanie náboru nových zamestnancov

- Komunikácia s uchádzačmi a koordinovanie pohovorov

- Aktualizácia personálnych záznamov

- Konzultácie so zamestnancami ohľadom ich kariérnych ciest a plánov

- Zúčastnenie sa poradného orgánu pre personálne záležitosti

- Príprava prezentácie o personálnych záležitostiach pre manažment spoločnosti

Pracovná doba pre pozíciu Personalista je zvyčajne 8 hodín denne, od pondelka do piatku. V niektorých prípadoch môže byť potrebná aj práca cez víkendy alebo mimo pracovných hodín, najmä v čase náboru nových zamestnancov alebo pri nečakaných situáciách s personálom.

- Ponúkame flexibilný pracovný čas, ktorý si môžete prispôsobiť vašim potrebám a záujmom.

- Získate prístup k moderným technológiám a nástrojom, ktoré vám pomôžu v práci dosahovať lepšie výsledky.

- Môžete sa tešiť na pravidelné školenia a tréningy, ktoré vám pomôžu rozvíjať vaše zručnosti a zlepšiť vaše výkony v práci.

- U nás máte možnosť kariérneho rastu a rozvoja, a to aj v medzinárodnom meradle.

- V našej spoločnosti je dôležitá priateľská a otvorená firemná kultúra, ktorá vám umožní pracovať v príjemnom a pozitívnom prostredí.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

- Máte ukončené vzdelanie v oblasti psychológie, sociológie alebo manažmentu ľudských zdrojov.

- Ovládate prácu s kancelárskymi programami (MS Office).

- Máte skúsenosti s tvorbou pracovných ponúk, náborom a výberovým konaním.

- Máte vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti.

- Ste organizačne zdatní a zvládate pracovať s viacerými úlohami súčasne.

- Máte zmysel pre detail a schopnosť riešiť konfliktné situácie.

Naša firma je dlhoročným poskytovateľom služieb v oblastiach:
- priemyselná inštalácia strojov a zariadení
- mechanická a elektrická inštalácia automatizovaných výrobných liniek a dopravníkovej techniky
-zámočnícke a zváračské práce
- skladové a pomocné služby
ID: 4793587  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac