Sieťotlačiar

ASAPRINT

Miesto práce
Električná 346/37, Trenčiansky kraj, okres Trenčín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mal by si u nás na starosti sieťotlač. Od A po Z.
Takže by si mal byť schopný nasvietiť si sitko, nastaviť tlač a potom tlačiť ako divý. :-)

Máme 2 poloautomatické sieťotlačové stroje na grafickú sieťotlač a jeden 4-hlavový manuálny karusel na textilnú sieťotlač.

Okrem tlačenia budeš u nás aj rezať na stohovej rezačkej, či podieľať sa na iných dokončovacích prácach. Určite všetko zvládneš ľavou zadnou.

Táto pozícia je určená len pre skúseného sieťotlačiara s minimálnou praxou 3 roky.

Ak si ty ten, koho hľadáme, nečakaj a hneď nám píš! ;-)

Mladý tím milujúci zmeny a inovácie
Teambuildingy

Najprv budeme zbierať žiadosti. Následne ich vyhodnotíme a vybraných uchádzačov pozveme na pohovor.
Na dôkladné vyhodnotenie potrebujeme dostatok času, preto majte, prosím, strpenie.

Ozveme sa každému s výsledkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

Precíznosť
Zmysel pre detail
Dochvíľnosť
Tímový hráč

V ASAPRINTe ponúkame profesionálne reklamné a tlačové riešenia pre našich zákazníkov, ktorým sa snažíme vytvoriť nadštandardný zákaznícky zážitok a prvotriedny servis. Využívame pri tom moderné systémy a riešenia, čoho čerešničkou na torte je náš e-shop www.asaprint.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3163122  Dátum zverejnenia: 17.8.2017