Najlepší obchodník

ASANT a.s.

okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zhora neobmedzený ( Bude zverejnený finálnym uchádzačom )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi výzvy?
Dokážete zdolávať výzvy?
Nechýba Vám zdravé sebavedomie?
Ste zodpovedný?
Nechcete byť len jeden z mnohých?

Tak potom neváhajte a prihláste sa do výberového konania.
- Aktívne vyhľadávanie klientov a následná starostlivosť o nich
- Poradenstvo a vypracovávanie návrhov na poistenie
- Uzatváranie poistných zmlúv
- Sprostredkovanie predaja bankových produktov
- Vytváranie finančných analýz a návrhov riešení pre klientov
Budovanie obchodného tímu externých spolupracovníkov, ich motivácia a podpora

- Finančný príjem zohľadňujúci individuálne výsledky s možnosťou neobmedzeného platového ohodnotenia
- Široké portfólio kvalitných finančných a poistných produktov
- Možnosť osobnostného a profesijného rozvoja
- Pružná pracovná doba

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 428/02 v nasledovnom znení:

"V súlade so zákonom 428/2002 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou ASANT a.s., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť.
Riadiaca prax a skúsenosti s priamym predajom výhodou, nie je podmienkou.
Príjemné a reprezentatívne vystupovanie.
Vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť a samostatnosť.
Komunikatívnosť.
Pozitívne myslenie – optimizmus.
Morálna bezúhonnosť.

administratívne služby, vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti, vykonávanie činnosti samostatného finančného agenta,

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1818259  Dátum zverejnenia: 5.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zhora neobmedzený ( Bude zverejnený finálnym uchádzačom )