Logo AS TRADING, spol. s r.o.

Technik debniacich a lešenárskych systémov

AS TRADING, spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.06.2024
1 000 - 1 980 EUR/mesiacVýška základnej mzdy a prípadnej prémie sa stanovuje pri nástupe v závislosti od odbornej a osobnej spôsobilosti; Priestor pre profesionálny rozvoj v spojení s rastom platového ohodnotenia; +13. plat;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba návrhov skladby debnenia a schémy lešenia pomocou programu Revit/AutoCAD/Cadcon vo fáze ponuky
- Tvorba cenových ponúk na prenájom a predaj
- Z technického hľadiska, podpora predaja tovaru a prenájmu debniacich systémov počas celej doby trvania obchodného prípadu (projektu)
- Asistencia a technické poradenstvo pre našich zákazníkov priamo na stavbe

- Príspevok na stravu,
- Príspevok k doprave,
- Životná a úrazová poistka,
- Po zapracovaní a vyhodnotení prínosov pre firmu dávame k dispozícii služobné auto ako benefit

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochotu a schopnosť sa učiť nové produkty, systémy a postupy
- Tímový duch
- Analytické a efektívne zručnosti pri riešení problémov
- Komunikačné schopnosti
- Prax v oblasti stavebníctva je vítaná, ale nie je podmienkou
- Prax s programom Revit, alebo Cadcon výhodou.

Prenájom a predaj debniacich a lešenárskych systémov vrátane príslušenstva.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Vrbovský
Tel.: +421905610464
E-mail: poslať životopis
ID: 4815946  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac