Odborný pracovník v stavebníctve

AS-STYREX, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravné práce
- práce pri zatepľovaní
- ručný presun materiálu
- rezanie, brúsenie, škrabanie, búranie
- presun sutiny
- nakladanie sutiny

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Ostatným ďakujeme veľmi pekne za záujem.
Kontakt na stavebného majstra: 0911 63 22 32

V zaslanej žiadosti o zaradenie do výberového konania žiadame pripojiť súhlas na spracovanie osobných údajov v znení: „V súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby spoločnosť AS-STYREX, s.r.o. so sídlom Bellušova č.14, Banská Bystrica, spracovávala moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.“

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

preferované: stavebné, elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

* manuálna zručnosť
* fyzická zdatnosť
* predchádzajúca prax v stavebníctve výhodou
* samostatnosť a komunikatívnosť
* zodpovednosť
* technické myslenie
* organizačné schopnosti

Sme moderná stavebná spoločnosť, založená na rodinnej báze, s prízvukom na etiku v podnikaní, majiteľov a zamestnancov, s dlhoročnou praxou a s osobným prístupom k zákazníkom.
Pôsobíme v oblasti stavebníctva a to hlavne v oblasti významnej obnovy bytových domov, zatepľovaní stavieb, dodávke a montáži strešných plášťov, rekonštrukcie balkónov, lodžii, terás, celkovej optimalizácii vstupných nákladov na bývanie formou dodávky alternatívnych zdrojov energií, merania a regulácií.
Ďalšia oblasť pôsobenia je dodávka stavebných materiálov.
Ďalej ponúkame investorom služby, ako vyhotovenie projektových dokumentácií, energetických auditov, výstavbu rodinných domov na kľúč a podobne, a to na celom území Slovenska.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2904218  Dátum zverejnenia: 23.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou