Murár, omietky, podlahy

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

omietky klasické, vápenno-cementové, úprava podláh novým poterom, nivelačky

cestovanie služobným automobilom, ubytovanie hradené zamestnávateľom , komerčná poistka na krytie liečebných nákladov, platový rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

stavebná firma, rekonštrukcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

murár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

manuálna zručnosť, zodpovednosť

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee a každý je aj komerčne poistený.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3121462  Dátum zverejnenia: 4.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2200