Technik, mechanik

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
2000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž dopravníkových systémov, skrutkovanie, rezanie, montáž hlinikových profilov. Výsledkom je kompletných dopravníkový systém pre výrobu.

cestovanie služobným automobilom, elektrické náradie zn. Hilti poskytne zamestnávateľ, komerčná poistka na krytie liečebných nákladov, platový rast

Informácie o výberovom konaní

pošlite životopis, budeme Vás kontaktovať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

výroba a montáž logistických systémov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee a každý je aj komerčne poistený.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3120451  Dátum zverejnenia: 3.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000