Vodoinštalatéri do Nemecka a Francúzska

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodoinštalatérske práce od začatia realizácie stavby až po odovzdanie stavby.

Zamestnanci sú zamestnaní na pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, majú hradené sociálne a zdravotné odvody, taktiež majú hradenú cestu a ubytovanie zamestnávateľom. Turnusy trvajú vo FR 6-8 týždňov / 2 týždne doma. V Nemecku sú turnusy 4 týždne / 1 týždeň doma. Práca je celoročná, dlhodobá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Vodoinštalatéske práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Vodoinštaláter

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee a každý je aj komerčne poistený.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2800697  Dátum zverejnenia: 7.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou na osobnom pohovore