Elektrikári

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Belgicko, Francúzsko, Nemecko
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektrikárske práce od začiatku stavby až po jej odovzdanie.

Práca je na pracovnú zmluvu, zamestnávateľ hradí odvody sociálne a zdravotné, hradí cestu a ubytovanie. Turnusy sú mesačné v Nemecku a týždeň doma, 6-8 týždňové v Belgicku a Francúzsku, potom sa prichádza na dva týždne domov.Práca je celoročná, dlhodobá. Platové podmienky budú dohodnuté na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Elektikárske práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Sme firma ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb, zamestnávame ľudí prevažne vo Francúzsku a to nasledovné profesie: vodári, elektrikári, pilčíci, farmári, čašníčky, pomocné sily v kuchyni.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mierová 1102/86
06401 Stará Ľubovňa
ID: 2756194   Dátum zverejnenia: 7.10.2016