Pilčíci do Francúzska

AS-SPOL, s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10 - 10 EUR/hodina, 10 eur na hodinu v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ťažba dreva, jazda na traktore.

Zamestnávateľ hradí odvody- sociálne a zdravotné, taktiež hradí ubytovanie.

Informácie o výberovom konaní

Mal by mať prax s prácou v lese a ťažbou dreva.
Platný pilčícky preukaz.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ťažba a dobývanie

ťažbou dreva

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, T

Sme stavebná spoločnosť, ktorej predmetom podnikania je sprostredkovateľská činnosť v oblasti stavebníctva a strojárstva. Ponúkame prácu pre viaceré stavebné a strojárenské profesie. Oblasť pôsobenia je Francúzsko, Nemecko, Švédsko a Švajčiarsko. Sú to hlavne tieto profesie: vodári, kúrenári, zvárači, elektrikári, sadrokartonisti, maliari, stolári, montážnici. Naši zamestnanci využívajú služobné autá, sú vybavení ručným náradím predovšetkým značky HILTI a Milwaukee a každý je aj komerčne poistený.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1738060  Dátum zverejnenia: 20.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10 - 10 EUR/hodina, 10 eur na hodinu v čistom