Dopĺňač automatov pre Nové Mesto nad Váhom a okolie

VERY GOODIES SK s. r. o.

Miesto práce
okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už máš dosť stereotypnej práce pri stroji alebo stole? Si aktívny, komunikatívny typ a tímový hráč? Si samostatný/á a schopný/á prijať zodpovednosť za zverené automaty a sklad?

Ak áno, hľadáme práve TEBA!

Pošli nám svoj životopis, príď na pohovor, ukáž čo je v Tebe a staň sa súčasťou nášho tímu. Privíta ťa kolektív dynamických ľudí, ktorí vedia, čo chcú a ťahajú za jeden povraz.

Čo bude Tvoja úloha?

- budeš dopĺňať a čistiť automaty na horúce nápoje, cukrovinky a vodu
- budeš vykonávať drobné opravy na automatoch
- budeš sa starať o svoj sklad a pridelené auto

Čo sa od Teba čaká?

- o pridelené automaty sa budeš starať ako o svoje vlastné
- v prvom rade budeš, vždy, myslieť na zákazníka a jeho spokojnosť
- budeš aktívne spolupracovať so svojimi kolegami z technického oddelenia, ktorí zabezpečujú opravy a údržbu automatov

- služobné auto
- služobný mobilný telefón
- stravné lístky
- práca na jednu zmenu
- firemné akcie
- príjemný kolektív
- stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti - výplatu, na účte - VŽDY a VČAS
- a veľa daľšieho

Vaše životopisy posielajte, prosím, na doleuvedený link. Ďakujeme všetkým záujemcom. Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz skupiny B a byť aktívny vodič
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- proaktívny prístup
- prax v oblasti manipulácie s potravinami, alebo nápojmi vítaná

Naša spoločnosť VERY GOODIES SK s.r.o. je jedna z firiem spadajúcich do skupiny Mattoni 1873 a sme lídrom na vendingovom trhu v strednej Európe. Medzi lídrov v obore patríme najmä vďaka používaným technológiám, schopným ľudom a neustálemu vývoju firemných stratégií. Pôsobíme na Slovensku, v Českej republike a v Maďarsku, kde poskytujeme komplexné služby a riešenia v oblasti prevádzkovania nápojových a predajných automatov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2326864  Dátum zverejnenia: 21.9.2017