Ügyfélszolgálati munkatárs Shell HU-zákaznická podpora v HU

ARVATO SERVICES k.s.

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Shell- Ügyfélszolgálati munkatárs-magyar nyelv - ARVATO SERVICES k.s.

Ismered a Shell-t, vagy esetleg te magad is rendelkezel ClubSmart kártyával? Szívesen dolgoznál ennek a cégnek? Kommunikatív munkatársakat keresünk a fent említett Ügyfélszolgálatra, akik szívesen töltik munkaidejüket azzal, hogy Ügyfelekkel foglalkoznak és szívesen segítenek problémáik megoldásában, kérdéseik megválaszolásában.

Amit nyújtunk:

- versenyképes fizetés lehetséges fizetésemeléssel a jelentkező képességeinek megfelelően

-bónuszok-13. fizetés, ebédjegy, multitiketek, 5 hét szabadság

- lehetséges előléptetés magasabb pozícióba, vagy akár más projektre

- betanítás

- kellemes munkahelyi környezet egy nemzetközi cégben

- modern irodák közel Brünn központjához

Elvárások:

- magyar nyelv anyanyelvi szinten

- legalább alapszintű angol nyelvtudás

- jó kommunikációs készség és professzionális viselkedés az Ügyfelekkel szemben

-MS Office/Outlook, Word, Excel/ felhasználói szinten

Állás leírása:

- napi szintű kommunikáció az Ügyfelekkel telefonon és e-mailben

- az Ügyfélszolgálat passzív, tehát az Ügyfelek hívását várjuk és nem mi vesszük fel velük a kapcsolatot

- nem aktív marketingről és termékek eladásáról van szó

- az Ügyfelek ClubSmart kártyával kapcsolatos kérdéseit kell megválaszolni, segíteni az új tagok regisztrálásában, az Ügyfelek adatait és kártyáját kezelni, pontegyenlegükről tájékoztatni Őket

- azonnali kezdés lehetséges

Shell - Pracovník zákaznické podpory v maďarštině

Znáte společnost Shell či jste dokonce sami členy jejich klubu ClubSmart? Pracovali byste rádi pro takovou společnost? Hledáme komunikativní zaměstnance na linku zákaznické podpory výše zmíněného klubu, kteří rádi tráví svou pracovní dobu v kontaktu s jinými lidmi a ochotně jim pomáhají s jejich problémy a otázkami.

Nabízíme:

- motivační plat s možností jeho navýšení dle schopností uchazeče

- bonusy - 13. plat, stravenky, multitikety, 5 týdnů dovolené,...)

- možnost postupu na vyšší pozice či další projekty

- zaškolení a vstupní trénink

- příjemné pracovní prostředí v mezinárodní společnosti

- moderní kanceláře v blízkosti centra Brna

Požadujeme:

- maďarský jazyk na úrovni rodilého mluvčího

- základní znalost anglického jazyka

- komunikativnost a profesionální vystupování směrem k zákazníkům

- uživatelskou znalost MS Office

Popis práce:

- denní komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu a emailu v maďarštině

- linka je pasivní, vyčkává se na hovory zákazníků

- nejedná se o prodej ani marketing

- poskytování informací o účtu Shell ClubSmart, pomoc s registrací nových členů, vedení a úprava jejich profilů,

- nástup možný ihned

Jazyk komunikace: ČJ/AJ

Language for communication: Czech/English

Informace o náboru

ID: 2943880  Dátum zverejnenia: 23.2.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.