Account Manager

ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 15/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za rozvoj obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi spoločnosti
• Zodpovedať za dosiahnutie stanovených plánov pre pridelených zákazníkov
• Vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia
• Spracovanie objednavok v úzkom prepojení s ďalšími oddeleniami
• Uzatváranie obchodných prípadov/zmlúv
• Zodpovedať za komplexnú starostlivosť o pridelených zákazníkov
• Spravovať portfólio služieb pridelených zákazníkov
• Pripravovať pravidelné reporty
• Kontinuálne vzdelávanie sa v produktových vedomostiach
• Zodpovednosť za nastavenie stratégie predaja
• Vedenie konzultácii s klientom za účelom vyriešenia potrieb pre zákazníkov
• Konzultačná činnosť smerom ku klientovi
• Komunikácia s dodávateľmi za účelom získania cenových ponúk
• Maximalizovať výnosnosť obchodu (napr. získaním vyšších zliav na nákup vozidiel a
pod.)
• Udržovať pravidelný kontakt s členmi Account Teamu
• Spolupracovať s ďalšími pobočkami Arvalu pri riešení aktivít s medzinárodnými
klientmi (IBO).
• Sledovať vývoj trhu a konkurencie
• Plniť ďalšie úlohy podľa potrieb obchodného oddelenia, prípadne priamych
nadriadených
• Na základe interných pravidiel používať interné IT nástroje (zapisovať nové údaje,
aktualizovať jestvujúce údaje...)
• Prax na podobnej pozícii je výhodou

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti,
• využívanie cudzieho jazyka,
• príspevky do 3. piliera
• rozšírený pitný režim
• ovocie v kuchynkách
• špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
• školenia,
• teambuildingy,
a iné ...

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti ARVAL SLOVAKIA, s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• silné obchodné a prezentačné zručnosti,
• komunikatívnosť,
• samostatnosť v organizácii práce,
• príjemný prejav a vystupovanie,
• schopnosť riesiť problemové situácie,
• flexibilita,
• výborný time management,
• analytické myslenie,
• odolnosť voči stresu,
• prax na obdobnej pozícii alebo v obchode je výhodou

ARVAL, pobočka BNP Paribas, je dnes jedným z lídrov dlhodobého prenájmu a správy firemných vozidiel.
Vymýšľať a zavádzať riešenia, ktoré zjednodušia a optimalizujú služby spojené s automobilovou mobilitou, také je každodenné poslanie ARVALu. Od svojho založenia v roku 1989 sa spoločnosť stala medzinárodným lídrom dlhodobého prenájmu a správy firemných vozidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Galvaniho 15/A
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Nicole Marinicová
Tel.: 02/57108000
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831737   Dátum zverejnenia: 30.11.2016