Account Manager

Miesto práce
Galvaniho 15/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za rozvoj obchodných vzťahov s kľúčovými zákazníkmi spoločnosti
• Zodpovedať za dosiahnutie stanovených plánov pre pridelených zákazníkov
• Vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia
• Spracovanie objednavok v úzkom prepojení s ďalšími oddeleniami
• Uzatváranie obchodných prípadov/zmlúv
• Zodpovedať za komplexnú starostlivosť o pridelených zákazníkov
• Spravovať portfólio služieb pridelených zákazníkov
• Pripravovať pravidelné reporty
• Kontinuálne vzdelávanie sa v produktových vedomostiach
• Zodpovednosť za nastavenie stratégie predaja
• Vedenie konzultácii s klientom za účelom vyriešenia potrieb pre zákazníkov
• Konzultačná činnosť smerom ku klientovi
• Komunikácia s dodávateľmi za účelom získania cenových ponúk
• Maximalizovať výnosnosť obchodu (napr. získaním vyšších zliav na nákup vozidiel a
pod.)
• Udržovať pravidelný kontakt s členmi Account Teamu
• Spolupracovať s ďalšími pobočkami Arvalu pri riešení aktivít s medzinárodnými
klientmi (IBO).
• Sledovať vývoj trhu a konkurencie
• Plniť ďalšie úlohy podľa potrieb obchodného oddelenia, prípadne priamych
nadriadených
• Na základe interných pravidiel používať interné IT nástroje (zapisovať nové údaje,
aktualizovať jestvujúce údaje...)
• Prax na podobnej pozícii je výhodou

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti,
• využívanie cudzieho jazyka,
• príspevky do 3. piliera
• rozšírený pitný režim
• ovocie v kuchynkách
• špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
• školenia,
• teambuildingy,
• sick days
• home office
a iné ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

• silné obchodné a prezentačné zručnosti,
• komunikatívnosť,
• samostatnosť v organizácii práce,
• príjemný prejav a vystupovanie,
• schopnosť riesiť problemové situácie,
• flexibilita,
• výborný time management,
• analytické myslenie,
• odolnosť voči stresu,
• prax na obdobnej pozícii alebo v obchode je výhodou

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti ARVAL SLOVAKIA, s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje vymazané. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti ARVAL."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Nicole Marinicová
Tel.: 02/57108000
E-mail: poslať životopis

Bude sa s Vami rozprávať

Nicole Marinicová
HR Admin
ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831737   Dátum zverejnenia: 10.7.2017