Likvidátor škodových udalostí (Damage specialist) pre Slovensko, nemčina výhodou

Miesto práce
Galvaniho 15/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora a asistencia vodičovi pri hlásení poistnej udalosti a oprave vozidla s garantovaním mobility
• Sledovanie všetkých procesov vzťahom k poisťovni, servisu, maklérovi za účelom optimalizácie nákladov
• Zabezpečenie požiadaviek zo strany klienta pri poistných udalostiach ( poškodení, krádeží, totálny škôd )
• Kontrola dodržania termínov, dodania pokladov, likvidácie poistných udalostí
• Schvaľovanie opráv, kontrola kalkulácií a nákladov
• Zodpovednosť za rýchle, správne a efektívne likvidovanie poistných udalostí
• Ak je potrebné fyzická kontrola poškodených vozidiel ( v špeciálnych prípadoch )
• Spravovanie sťažností zo strany klienta
• Administratívna práca spojená s vyčíslovaním poškodení na vozidlách po ukončení operatívneho lízingu

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti,
• využívanie cudzieho jazyka,
• príspevky do 3. piliera
• rozšírený pitný režim
• ovocie v kuchynkách
• špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
• školenia,
• teambuildingy,
• sick days
a iné ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automotive/Business/Economic

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

• silná orientácia na zákazníka
• chuť učiť sa
• dobré komunikačné zručnosti (písomné, ústne)
• tímový hráč
• schopnosť vnímať potreby klienta
• flexibilita
• organizačné zručnosti
• analytické zručnosti
• Technické a poisťovnícke pozadie je plus
• Znalosť slovenčiny a nemčiny minimálne B2

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti ARVAL SLOVAKIA, s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje vymazané. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti ARVAL."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Bude sa s Vami rozprávať

Nicole Marinicová
HR Admin
ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.