Damage specialist pre Slovensko s nemčinou

Miesto práce
Galvaniho 15/A, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia s vodičmi a fleet manažérmi klientov
• Komunikácia s dodávateľmi za účelom zabezpečenia technických služieb
• Autorizácia servisných úkonov
• Likvidácia došlých dodávateľských faktúr, (kontrola vecnej a obsahovej stránky)
• Riešenie a likvidácia poistných udalostí
• Príprava kalkulácii servisných a pneuservisných nákladov pre jednotlivé modely vozidiel
• Komunikácia s poistným maklérom v súvislosti s likvidáciou poistných udalostí
• Riešenie pravidelných servisných prehliadok a garančných a mimogarančných opráv
• Zabezpečovanie mobility klienta a organizácia služieb pick-up
• Zabezpečovanie pneuservisných služieb a sezónneho prezúvania pneumatík
• Technické poradenstvo smerom k užívateľom vozidiel
• Nákladový kontroling, minimalizácia servisných nákladov na celú obdobie kontraktu
• Komunikácia s externým dodávateľom asistenčných služieb
• Zodpovednosť za poistné produkty v rámci spoločnosti Arval
• Optimalizácia portfólia poistenia na pravidelnej báze, vyhodnocovanie poistných rizík a monitorovanie škodovosti jednotlivých poistných flotíl
• Sledovanie vývoja trhu, trendy v oblasti poisťovania, implementácia nových poistných produktov
• Zabezpečovanie a organizácia poistenia motorových vozidiel
• Kontrola správnosti poistenia vozidiel podľa parametrov uzatvorených zmlúv na mesačnej báze.
• Riešenie poistných udalostí v spolupráci s klientom, poisťovňou a opravcom vozidiel
• Zodpovednosť za pravidelné mesačné spracovanie podkladov tankovaní vozidiel klientov
• Získavanie spätnej väzby od klientov i dodávateľov o službách Arvalu
• Reporting vo vzťahu ku klientom a materskej spoločnosti
• Spolupráca s kolegami z ostatných oddelení, príprava podkladov podľa potreby alebo požiadaviek vedúcich oddelení
• Spolupráca s ďalšími pobočkami Arvalu pri zaistení servisných služieb na Slovensku, v Rakúsku a Švajčiarsku

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti,
• využívanie cudzieho jazyka,
• príspevky do 3. piliera
• rozšírený pitný režim
• ovocie v kuchynkách
• špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
• školenia,
• teambuildingy,
• sick days
a iné ...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automotive/Business/Economic

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• silná orientácia na zákazníka
• chuť učiť sa
• dobré komunikačné zručnosti (písomné, ústne)
• tímový hráč
• schopnosť vnímať potreby klienta
• flexibilita
• organizačné zručnosti
• analytické zručnosti
• Technické a poisťovnícke pozadie je plus
• Znalosť slovenčiny a nemčiny minimálne B2

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti ARVAL SLOVAKIA, s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje vymazané. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti ARVAL."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Nicole Marinicová
Tel.: 02/57108000
E-mail: poslať životopis

Bude sa s Vami rozprávať

Nicole Marinicová
HR Admin
ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.
ID: 2565837   Dátum zverejnenia: 4.5.2017