Podpora oddelenia Sales (vhodné pre absolventa)

ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 15/A, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Telefonická komunikácia s predstaviteľmi potenciálnych klientov a prezentácia produktov a služieb Arvalu
2. Zisťovať potreby potenciálnych klientov, pripravovať analýzy a ponúkať individuálne riešenia operatívneho leasingu
3. Pripravovat podklady, dohadovať stretnutia pre Business Managera
4. Pripravovať a prezentovať kalkulácie podľa jednotlivých pravidiel obchodu
5. Dodržiavať obchodnú a cenovú politiku Arvalu podľa kategorizáce zákazníka
6. Aktívne pracovať so zvereným portfóliom klientov s cieľom nadviazania a rozvoja spolupráce s Arvalom, zvyšovaním lojality a penetrácie služieb
7. Spolupracovať s ďalšími pobočkami Arvalu pre zaistenie aktivít s medzinárodnými klientmi
8. Pravidelne informovať vedenie spoločnosti o plnení svojich cieľov / o významných prospektoch a klientoch
9. Sledovať vývoj trhu a konkurencie
10. Rozvíjať vlastné znalosti a schopnosti, zvyšovať profesionalitu, výkon a produktivitu svojej práce

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti,
• možnosť kariérneho rastu v rámci oddelenia Sales a iných oddelení
• príspevky do 3. piliera
• rozšírený pitný režim
• ovocie v kuchynkách
• špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
• školenia,
• teambuildingy,
a iné ...

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku.

Oslovovať budeme iba vybraných kandidátov!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné prezentačné a komunikačné zručností
- orientácia na ciele
- flexibilita
- tímový hráč
- analytické myslenie
- organizačné schopnosti
- samostatnosť a rozhodnosť
- schopnosť komunikovať v anglickom jazyku (slovom aj písmom)

ARVAL, pobočka BNP Paribas, je dnes jedným z lídrov dlhodobého prenájmu a správy firemných vozidiel.
Vymýšľať a zavádzať riešenia, ktoré zjednodušia a optimalizujú služby spojené s automobilovou mobilitou, také je každodenné poslanie ARVALu. Od svojho založenia v roku 1989 sa spoločnosť stala medzinárodným lídrom dlhodobého prenájmu a správy firemných vozidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Galvaniho 15/A
821 04 Bratislava
ID: 1982200   Dátum zverejnenia: 8.11.2016