Financial Controller

Miesto práce
Galvaniho 15/A, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava mesačných reportov pre management: aktivita, výsledovka, súvaha
  • koordinácia prípravy budgetu a 4 priebežných forecastov
  • príprava podkladov pre dozornú radu (2x do roka)
  • evidencia úverov a príprava podkladov pre funding spoločnosti
  • štvrťročný reporting likvidity a úrokového rizika
  • sledovanie marže po jednotlivých produktoch, segmentoch a kľúčových zákazníkoch
  • vyhodnocovanie predaja ozjazdených vozidiel
  • podpora obchodníkov – pricing, tendre
  • ad hoc reporty podľa potreby manažmentu
  • výpočet rezervy na znehodnotenie vozidiel
  • spolupráca s účtovným oddelením pri odsúhlasovaní účtovníctva a reportingu
  • spolupráca s risk manažérom
  • komunikácia s oddelením controllingu v materskej spoločnosti v anglickom jazyku

  • školenia
  • teambuildingy, a rôzne iné podujatia počas roka
  • príspevok do III. Piliera
  • sick days
  • a iné ...

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Požadovaná prax

2

  • ochota učiť sa nové veci
  • proaktivita
  • ústretovosť
  • tímový hráč
  • spoľahlivosť
  • zodpovednosť
  • organizačné zručnosti
  • minimálne 2 roky skúsenosti s controllingom, skúsenosti s leasingom sú výhodou
  • analytické schopnosti, logické uvažovanie
  • plynulá angličtina, francúzština je výhodou
  • veľmi dobrá znalosť MS Excel

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v anglickom a slovenskom jazyku. Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti ARVAL SLOVAKIA, s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Bude sa s Vami rozprávať

Nicole Marinicová
HR Admin
ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.
ID: 1714905   Dátum zverejnenia: 24.11.2016