Špecialista pre predaj ojazdených vozidiel (Remarketing Specialist)

ARVAL SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Galvániho 15/A, Bratislava 821 04
Termín nástupu
Dohodu
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za organizáciu odpredaja jazdených motorových vozidiel,
• organizácia a preberanie vozidiel od klientov po skončení leasingových kontraktov,
• oceňovanie jazdených vozidiel a príprava ponúk na výkupy vozidiel,
• prognózovanie budúcej zostatkovej hodnoty vozidiel,práca s oceňovacím softwarom
• analýza trhu s ojazdenými vozidlami, sledovanie trendov v oblasti zostatkových hodnôt,
• aktívne budovanie odberateľskej siete ojazdených vozidiel,
• kalkulácie poškodení vozidiel, spracovanie podkladov na refakturáciu,
• komunikácia s klientami a dodávateľmi.

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti,
• využívanie cudzieho jazyka,
• príspevky do 3. piliera
• rozšírený pitný režim
• ovocie v kuchynkách
• špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
• školenia,
• teambuildingy,
a iné ...

Vopred ďakujeme za zasielanie štruktúrovaného životopisu v slovenskom a anglickom jazyku. Do predmetu správy uveďte, prosím, názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.

Do životopisu vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti ARVAL SLOVAKIA, s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Access - základy

Vodičský preukaz

B

• prax v oblasti leasingu / opertívneho leasingu min. 2 roky
• znalosť SK trhu ojazdených vozidiel (oceňovanie vozidiel), popr. práca na oddelení remarketingu.
• znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou.
• silné obchodné a prezentačné zručnosti,
• min.2-3 roky na obdobnej pozícii alebo v obchode,
• komunikatívnosť,
• samostatnosť v organizácii práce,
• príjemný prejav a vystupovanie,
• schopnosť riesiť problemové situácie,
• flexibilita,
• výborný time management,
• analytické myslenie,
• odolnosť voči stresu,
• technické znalosti z automobilovej oblasti vítané.

ARVAL, pobočka BNP Paribas, je dnes jedným z lídrov dlhodobého prenájmu a správy firemných vozidiel.
Vymýšľať a zavádzať riešenia, ktoré zjednodušia a optimalizujú služby spojené s automobilovou mobilitou, také je každodenné poslanie ARVALu. Od svojho založenia v roku 1989 sa spoločnosť stala medzinárodným lídrom dlhodobého prenájmu a správy firemných vozidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Galvaniho 15/A
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Nicole Marinicová
Tel.: 02/57108000
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1532904   Dátum zverejnenia: 5.12.2016