Manažérka predaja

ARTRA s.r.o.

Miesto práce
Oslany, okres Partizánske
Termín nástupu
ihneď
Plat. podmienky závislé od plnenia stanovených ukazovateľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia a spracovanie došlých objednávok, fakturácia, starostlivosť o existujúcich zákazníkov,obchodno-administratívne činnosti

školenia
práca v dynamickom mladom kolektíve

Profesijný životopis s motivačným listom nám zasielajte na e-mailovú adresu, resp. poštou. Zaslaním údajom dávate svoj súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona o ochrane osobných údajov č. 482/2002 Z.z.
V prvom kole bude výber prebiehať na základe zaslaných podkladov a uchádzači spĺňajúci požiadavky sa zúčastnia osobného pohovoru v sídle spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Príjemné a reprezentatívne vystupovanie, výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, ambicióznosť byť úspešný. Znalosť cudzieho jazyka nutná.

ARTRA je výrobca prémiovej pracovnej obuvi.
Chránime zdravie ľudí. Pretože MÁME LEN JEDEN ŽIVOT.
Slovenská značka v 33 krajinách.
Rodinná firma, kde slovo platí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2240042  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Plat. podmienky závislé od plnenia stanovených ukazovateľov.