Výlepár veľkoplošných plagátov

Arton s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Pracovník spolupracuje formou živnosti a odmenu si mesačne fakturuje. Výška fakturácie je závislá od počtu plagátomesiacov v danom období a od kvality realizácie. Faktúra je splatná v mesiaci, nasledujúcom po zrealizovanom výlepe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov pre výlep veľkoplošných plagátov v okrese Vranov nad Topľou. Práca na živnosť - platená v závislosti od výkonov. Prednosť majú samostatní, zodpovední pracovníci so skúsenosťami s výlepom, vodičským preukazom a vlastným vozidlom.

Zázemie stabilnej, prosperujúcej firmy. Možnosť nadštandardného zárobku v závislosti od kvality a presnosti práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Uvítame schopných, samostatných a zodpovedných pracovníkov, ktorí dokážu reagovať flexibilne dľa požiadaviek objednávateľa. Prednosť budú mať uchádzači so skúsenosťami s výlepom veľkoplošných plagátov.

Firma, zaoberajúca sa budovaním a prenájmom siete nosičov veľkoplošnej vonkajšej reklamy - billboardy, bigboardy, reklamné lavičky, fasády, megaboardy, gigaboardy ap., s 30-ročnou históriou na trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 626961  Dátum zverejnenia: 23.8.2021