Odborný referent (ka), geodét (ka)

Arton s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01. 04. 2019
450 - 1000 EUR/mesiac, variabilná zložka odmeny je pohyblivá - závislá od výkonov a dosahuje až 100 % základnej odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborný referent Správy nosičov vonkajšej reklamy komunikuje vo veci nájomných vzťahov s vlastníkmi pozemkov a nehnuteľností, na ktorých sú umiestnené reklamné nosiče. Identifikuje vlastníkov, uzatvára nájomné zmluvy a archivuje všetky dokumenty, súvisiace s povoľovacími a stavebnými konaniami. Komunikuje so stavebnými úradmi vo veci získavania stavebných povolení, ako aj predlžovania ich platnosti. Realizuje geodetické práce, spravuje firemný softvér.

Prijatého uchádzača (uchádzačku) čaká práca v perspektívnej spoločnosti so stabilnou pozíciou na trhu. Firma poskytuje výborné personálne a technické vybavenie. Za 100 %-ne odvedenú prácu čaká uchádzača (ku) nadštandardné ohodnotenie.

Na výberové konanie budú pozvaní všetci uchádzači, ktorí zašlú stručný životopis s uvedením doterajšej praxe, svojich zručností a vedomostí a budú spĺňať požadované predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborné komunikačné schopnosti, excelentné ovládanie PC, samostatnosť, pozitívne myslenie, ochota spolupracovať a podieľať sa na tímovej práci. Prednosť budú mať geodéti a uchádzači so skúsenosťami pri vybavovaní stavebných povolení, prípadne s prácou na webe - katasterportál.

Firma, zaoberajúca sa budovaním a prenájmom siete nosičov veľkoplošnej vonkajšej reklamy - billboardy, bigboardy, reklamné lavičky, fasády, megaboardy, gigaboardy ap., s 30-ročnou históriou na trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 516008  Dátum zverejnenia: 25.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 450 - 1000 EUR/mesiac, variabilná zložka odmeny je pohyblivá - závislá od výkonov a dosahuje až 100 % základnej odmeny.