Obchodný reprezentant (farmácia)

ARTMED, spol. s r.o.

Lazovná 60, 97401 Banská Bystrica, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme obchodného reprezentanta, ktorý bude zodpovedný za Západoslovenský kraj.

Vašou náplňou práce bude:
- prezentácia spoločnosti a jej produktov v odborných kruhoch
- rozvíjanie a upevnenie vzťahov s lekármi a farmaceutmi
- absolvovanie naplánovaných návštev
- informovanie klientov o propagačných aktivitách
- uplatnenie marketingovej stratégie spoločnosti v určenom regióne
- dosiahnutie stanovených predajných výsledkov

- zaujímavá a individuálna práca v teréne
- motivujúce finančné ohodnotenie s priamou väzbou na výsledky práce
- služobný automobil, notebook, mobilný telefón
- práca v stabilnej spoločnosti

Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii nie je podmienkou. Skúsenosť s priamym predajom je veľkou výhodou. Uprednostňujeme kandidátov so vzdelaním v príbuznom smere ( farmácia, veterina, prírodné vedy,..).
Štruktúrovaný životopis posielajte najneskôr do 9.9. na adresu [email protected].
Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou ARTMED, spol. s r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax na pozícii medicínsky reprezentant/ obchodný zástupca min. 2 roky
- vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
- prezentačné schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- pripravenosť pracovať s vysokým pracovným nasadením
- aktívny a pozitívny prístup
- ochota cestovať

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti farmaceutického priemyslu - oblasť lekárenstva, registrácie liekov a predaja výživových doplnkov založených na prírodnej báze.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2700428  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou