Produktový manažér

ARTMED, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame perspektívnu pozíciu v novom projekte úspešnej spoločnosti, týkajúcu sa distribúcie a marketingu výživových doplnkov. Cieľom je dosiahnutie vysokého trhového zvereného produktového portfólia a jeho rozširovanie. Porozumenie, znalosť trhu a produktového portfólia, dokonalé pochopenie potrieb klientov, schopnosť predvídať ďalší vývoj sú pre Vás základnými predpokladmi pre ich dosahovanie.

• Komplexná starostlivosť o zverené produktové portfólio
• Vytváranie a zabezpečenie plnenia marketingových, komunikačných a business plánov
• Monitoring trhu, konkurencie, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Uvádzanie nových produktov a ich podpora na trhu
• Príprava marketingových a školiacich materiálov, on-line materiálov, preklady materiálov z angličtiny
• Školenia obchodných reprezentantov a klientov
• Spolupráca a koordinovanie jednotlivých oddelení spoločnosti pri príprave a realizácii projektov

• Príjemné pracovné prostredie
• Stabilná a prosperujúca spoločnosť
• Adekvátne ohodnotenie
• Možnosť osobného a profesného rastu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, biologické vedné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Zodpovednosť a precíznosť
• Odborné znalosti
• Produktový manažment
• Porozumenie zákazníkov
• Analýza konkurencie

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti farmaceutického priemyslu - oblasť lekárenstva, registrácie liekov a predaja výživových doplnkov založených na prírodnej báze.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2533074  Dátum zverejnenia: 26.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou