Front-End Developer - Web Applications

nexonera s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, 841 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1900 - 2400 EUR/mesiac, podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše projekty webových aplikácií v oblasti poisťovníctva, financií a voľného času hľadáme šikovných vývojárov, ktorí sa neboja výziev a vedia chytiť veci za správny koniec.

Ako člen nášho tímu sa budeš podieľať na analýze používateľských požiadaviek, návrhu riešenia, jeho implementácii, integrácii s inými aplikáciami a službami, nasadení do produkčnej prevádzky a následnej prevádzkovej podpory.

Zaujímavá práca na zaujímavých projektoch
Nadpriemerné finančné ohodnotenie
Mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
Dovolenka navyše, preplatená práceneschopnosť a ďalšie benefity
Pohodový tím

Životopis zasielajte e-mailom na doleuvedenú adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Java EE - Základy
SQL - Základy
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Si tímový hráč, ktorý rád pracuje s najnovšími Java EE a webovými technológiami, má chuť sa učiť nové veci a vie komunikovať aj v inom jazyku ako slovenčine. Máš prehľad o tom, čo je Java Script, HTML, EJB, JSP, SOA Webservices, a aj si v nich čo-to vytváral. Výhodou, ale nie podmienkou sú znalosti HTML5 a AngularJS.

Ak tieto podmienky spĺňaš, radi sa s Tebou stretneme a porozprávame o Tvojich očakávaniach a predstavíme ti projekty, na ktorých by si u nás pracoval.

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 722363  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1900 - 2400 EUR/mesiac, podľa skúseností