IT projektový manažér - senior

ARTIN Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
V závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektové riadenie na medzinárodných projektoch v oblasti telekomunikácií a poisťovníctva.

Ponúkame:
- Perspektívnu zaujímavú prácu na rôznorodých projektoch
- Zaškolenie do nových technológií a aktívnu podporu pri Tvojom osobnom i profesionálom rozvoji
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Zaujímavý systém benefitov
- Pohodový pracovný kolektív, priateľskú atmosféru

Životopis zasielajte prostredníctvom portálu Profesia. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, prax je podmienkou zaradenia do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Technické, Telekomunikácie/ Poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme skúseného IT projektového manažéra, ktorý by pracoval na medzinárodných projektoch.

Požadujeme:
- Skúsenosť s vedením projektu po technickej aj finančnej stránke
- Analytické myslenie
- Aktívnu znalosť anglického jazyka
- Ochotu cestovať za klientom do zahraničia

ARTIN je mladá, dynamická firma s pohodovou a neformálnou atmosférou - tykáme si a náš riaditeľ sa nezatvára pred ostatnými v presklenej kancelárii. Sme súčasťou medzinárodnej skupiny ARTIN a pracujeme na zaujímavých projektoch pre klientov z oblasti telekomunikácií, poisťovníctva a voľného času.

Naším cieľom je koncentrovať skúsenosti a vedomosti tak, aby sme boli schopní vyvíjať produkty a dodávať služby pre našich klientov kvalitnejšie, spoľahlivejšie a lacnejšie ako ostatní.

V súčasnosti máme viac ako 150 zamestnancov a pobočky v Bratislave, Brne, Prahe a Košiciach. Pôsobíme na trhoch na Slovensku, v Českej republike, v Rakúsku, Poľsku, krajinách Beneluxu, Kanade a Írsku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ARTIN Solutions, s. r. o.
Dúbravská cesta 2
841 04 Bratislava
ID: 2741390   Dátum zverejnenia: 28.9.2016