Front-End Developer (JavaScript)

nexonera s.r.o.

Miesto práce
Dúbravská cesta 2, Bratislava 841 04, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 2000 EUR/mesiac, podľa praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše projekty webových aplikácií v oblasti poisťovníctva, telekomunikácií a voľného času hľadáme šikovných vývojárov, ktorí sa neboja výziev a vedia chytiť veci za správny koniec.

Ako člen nášho tímu sa budeš podieľať na analýze používateľských požiadaviek, návrhu riešenia, jeho implementácii, integrácii s inými aplikáciami a službami, nasadení do produkčnej prevádzky a následnej prevádzkovej podpory.

Zaujímavá práca na zaujímavých projektoch
Nadpriemerné finančné ohodnotenie
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu
Mobilný telefón a notebook
Jazykové kurzy
Dovolenka navyše, preplatená práceneschopnosť
a ďalšie benefity

Životopis zasielajte prostredníctvom portálu Profesia. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Práca môže vyžadovať cestovanie v rámci Slovenska alebo do zahraničia (Česká republika, Poľsko a Rakúsko) v rozsahu 20-30%.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si tímový hráč, ktorý rád pracuje s najnovšími webovými technológiami, má chuť sa učiť nové veci a vie aktívne komunikovať v angličtine. Máš požadované znalosti a orientuješ sa aj v pojmoch ako AngularJS, AJAX, EJB, J2EE, jQuery, JSON, JSP, XML, Node.js a SOA Webservices a aj si v nich už niečo vytváral.

Ak tieto podmienky spĺňaš, radi sa s tebou stretneme a porozprávame o tvojich očakávaniach a predstavíme ti projekty, na ktorých by si u nás pracoval.

nexonera je spoločnosť poskytujúca profesionálne IT služby už viac ako 15 rokov. Sme globálna spoločnosť so zákazníkmi vo viac ako 15 krajinách po celom svete. Zaoberáme sa vývojom softvéru v oblasti telekomunikácii, cloudu a digitálnych produktov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2585856  Dátum zverejnenia: 8.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 2000 EUR/mesiac, podľa praxe a skúseností