Business Development Manager / pre oblasť finančných produktov

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
3 500 EUR/mesiacVýsledná mzda bude stanovená na základe seniority a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Rozvíjanie biznisu spoločnosti v nových krajinách; hľadanie nových obchodných príležitostí
  • Budovanie a rozširovanie distribučných kanálov v súlade so stratégiou spoločnosti
  • Účasť na riadení spoločnosti, spoluzodpovednosť za strategické rozhodnutia (komunikácia priamo s predstavenstvom spoločnosti)
  • Reportovanie Výkonnému riaditeľovi spoločnosti
  • Komunikácia so súčasnými obchodnými partnermi spoločnosti
  • Aktívne rozširovanie siete Obchodníkov v rámci spoločnosti
  • Monitoring trhu a konkurencie – prinášanie inovatívnych riešení
  • Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok, udržiavanie obchodných štandardov
  • Optimalizovanie obchodnej stratégie spoločnosti s cieľom maximalizácie vybraných ukazovateľov
  • Zastrešovanie marketingových aktivít a projektov spoločnosti
  • Aktívna účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách spoločnosti a jej dcérskych spoločností
  • Aktívna komunikácia so zástupcami spoločnosti na všetkých úrovniach manažmentu
  • Reprezentácia spoločnosti a zodpovednosť za obchodné výsledky jemu pridelených projektov
  • Manažovanie činnosti zamestnancov v rámci pobočiek / dcérskych spoločností
  • Supervízia jednotlivých kľúčových projektov
  • Koordinácia obchodných a realizačných aktivít firmy
  • Zodpovednosť za obchodnú, personálnu a projektovú stránku riadenia pridelených úloh
  • Dohľad nad dodržiavaním stanovenej firemnej etikety, predpisov, procesov a štandardov spoločnosti

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, spĺňajúcich požiadavky nášho klienta. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Naším klientom je popredná spoločnosť v oblasti finančného poradenstva a sprostredkovania finančných služieb a produktov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Minimálne 5-ročná prax na obdobnej pozícii v oblasti obchodu s finančnými produktami,
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť zo spoločnosti pôsobiacej v oblasti sprostredkovania finančných produktov a služieb / finančného poradenstva
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • PC užívateľ
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Zdravá ambicióznosť
  • Ochota cestovať
  • Komunikatívnosť; vyjednávacie a argumentačné schopnosti
  • Analytické a strategické myslenie
  • Organizačné a riadiace schopnosti
  • Samostatnosť a rozhodnosť
  • Orientácia na výsledky
  • Odolnosť voči stresu

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Schellingová, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 4802705  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac