HR Generalist

Arthur Hunt s.r.o.

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za zverené oddelenia (kompletná agenda, zodpovednosť za headcount, labor costy, denná operatíva)
- Spolupracovanie s manažérmi pridelených úsekov pri tvorbe ročného headcount plánu hodinovo a mesačne platených zamestnancov
- Spolupracovanie s manažérmi pridelených úsekov v oblasti kariérneho rozvoja/rastu zamestnancov, stabilizácie zamestnancov a motivácie zamestnancov
- Denná spolupráca s manažmentom, vedieť pochopiť ich potreby, následne ich transformovať na akčný plán a následne zabezpečiť ich implementáciu
- Spolupráca s odborovou organizáciou, účasť na stretnutiach ako reprezentant zamestnávateľa
- Aktívne pôsobenie vo výrobe v spolupráci s manažérmi výroby, majstrami a technikmi výroby
- Nastavenie a implementácia komunikácie v rámci celej spoločnosti v spolupráci s manažmentov, ako i v spolupráci s odborovou organizáciou
- Aktívne participovanie na lokálnych i korporátnych projektoch
- Zbieranie podnetov z výroby, zabezpečenie komunikácie manažment a zamestnanci, zamestnávateľ a odbory
- Onboarding zamestnancov, pomoc pri adaptácií novo-nastúpených zamestnancov, snaha o zníženie rotácie/fluktuácie
- Zodpovednosť za prieskumy v rámci spoločnosti (prieskum spokojnosti, benefitov ...)
- Monitorovanie a analýza aktuálnej situácie trhu na Slovensku, trh práce, prehľad o kolektívnych zmluvách v iných závodoch
- Účasť na kolektívnom vyjednávaní, detailný prehľad o kolektívnej zmluve, transformácia a interpretácia zamestnancom
- Silná podpora manažmentu pri komunikácií
- Tvorenie rozpočtu pri kolektívnom vyjednávaní, analýza požiadaviek zamestnancov, zástupcov zamestnancov, odborov
- Komunikovanie s príslušnými úradmi v oblasti personalistiky (úrad práce, zdravotná poisťovňa, sociálna poisťovňa)
- Analyzovanie aktuálneho systému odmeňovania zamestnancov a príprava návrhov na jeho skvalitňovanie a aktualizáciu v súlade so záujmami a cieľmi spoločnosti
- Tvorenie matice druhov prác pre prieskum odmeňovania, aktualizácia matice podľa potrieb

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobno - obchodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

-Znalosť legislatívy v oblasti HR (Zákonník práce, mzdy) výhodou
- Silné prezentačné zručnosti
- Silné komunikačné schopnosti
- Organizačné zručnosti
- Analytické myslenie
- Logické myslenie

Medzinárodná personálno-poradenská, executive search spoločnosť, pôsobiaca na trhu od r. 1991.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3074179  Dátum zverejnenia: 23.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou